Menu

IC HOTELS a.s.
provozuje pražské hotely ARAMIS****, BRIDGE*** a STEP****, jehož součástí je rozsáhlé konferenční zázemí. V těsném sousedství STEPu se nachází největší a nejmoderněji vybavený golf indoor v České republice. Ten je součástí komplexu Sportcentra STEP, v němž najdeme bazén; fitness a wellness; tenisové, squashové a badmintonové kurty; bowling, restaurace a sportovní bary.

Kongresové centrum STEP
disponuje velkým parkovištěm, klimatizovaným kongresovým sálem (350 nebo 120 + 190), dvěma salonky (55 + 25), velkým foyer a zázemím včetně špičkové kongresové techniky, technickým, gastronomickým organizačním servisem a doprovodným programovým zabezpečením.

Golf indor
Dvoupatrový driving range se šestnácti odpališti, deseti jamkami pro krátkou hru a délkou drivingu 35 m.
Výdej drivingových míčků v obou patrech drivingu.
osm golfových simulátorů About Golf s 3D grafikou a možností hry on-line (připravujeme třináct simulátorů).
Možnost hry na světoznámých hřištích, mj. Bay Harbour, Pebble Beach, ale i Konopiště s oběma osmnáctijamkovými d‘Este a Radecký.
Putting green 250 m2 s osmnácti jamkami.
Výborně zásobený bar s možností objednávky jídel z restaurace Sportcentra STEP.
Služby profesionálních golfových trenérů a cvičitelů.
Golfové kurzy (individuální, skupinové, krátkodobé, dlouhodobé).
Příprava a provedení zkoušky způsobilosti ke hře na venkovních hřištích (HCP 54).
Pořádání golfových turnajů (organizace akce, zajištění rozhodčího, doprovodného programu, pohárů, medailí, diplomů, občerstvení a nápojů), golfových škol s profesionály, večírků a společenských akcí v atraktivním prostředí golfového indooru.
Půjčovna golfového vybavení.

Bazén
25 metrů dlouhý a 10 metrů široký s vodou 28oC ve stylu Karibiku nabízí většinu aktivit, které se dají ve vodním prostředí realizovat.

Tenis
3 kurty s povrchem Wimbledon v hale s celoročním provozem.
3 venkovní kurty s umělou trávou, v zimním období kryté přetlakovou halou.
Tenisové kurzy pro individuální klienty nebo skupiny.
Pořádání turnajů pro děti a dospělé (zajištění rozhodčího, občerstvení, doprovodného programu, pohárů, medailí, diplomů).
Půjčovna tenisového vybavení.

Squash
3 klimatizované kurty značky Fiberesin.
Squashové kurzy pro individuální klienty.
Pořádání turnajů pro děti a dospělé (zajištění rozhodčího, občerstvení, doprovodného programu, pohárů, medailí, diplomů).
Půjčovna squashového vybavení.

Bowling
Kvalitně zásobený příjemný bowlingový bar pro 45 osob nabízí tři dráhy s elektronickými stavěči Vollmer, kulečník a stolní fotbal a možnost pořádání večírků.

Badminton
4 profesionální letní kurty Yonex.
Půjčovna badmintonového vybavení.

Relaxační centrum INFINIT
poskytuje služby a zázemí pro aktivní i pasivní obnovu sil. Profesionální solární studio, fitness, odborné masáže, finskou privátní saunu a privátní whirlpool aj.

Vstříc vývojovým trendům

27. 12. 2008

Generální ředitelku IC HOTELS a.s. Ing. Ludmilu Koutskou jsem navštívil záhy poté, co se vrátila z mateřské „dovolené“.
Dvouletou rodičovskou pauzu jsem si užívala naplno, byť mi tato práce chyběla. Ale díky velké podpoře partnera a rodičů jsem se mohla od 1. listopadu 2008 opět plně zapojit do pracovního procesu. Už po prvním týdnu mi ale připadalo, že jsem byla na mateřské tak maximálně čtrnáct dní. Čas rozkoukat se a aklimatizovat? Ten nebyl. IC Hotels se rozrostl. Ke čtyřhvězdičkovému hotelu STEP přibyly další, ARAMIS, BRIDGE a velkolepě koncipované sportovní a relaxační Sportcentrum STEP, které si zvykla využívat široká škála hostů. Od miminek počínaje přes studenty a seniory konče. Milovníci sportu všech věkových kategorií a postavení si nás už prostě našli.

Desáté vydání Všudybylu 2007 přineslo fotoreportáž z jeho slavnostního otevření včetně interview s Ing. Jiřím Čápem – šéfem stavební společnosti STEP, spol. s r.o. , která tento unikátní projekt realizovala, a Ing. Luďkem Ingalou – předsedou představenstva akciové společnosti IC HOTELS a.s., která poodhaluje, proč se rozhodli vybudovat největší indoor golfové centrum ve střední Evropě. A tak mne napadá parafrázovat slogan jedné pojišťovny: „Chráníme vaše sny“, na: „Řídíme vaše sny“. Paní inženýrko, jak se vám řídí ten jejich a hlavně, jak jej naplňujete klientelou?
V této funkci jsem natolik krátce, že přisuzovat si zásluhy za to, jak jsou Sportcentrum STEP a jeho golf indoor využívány, by nebylo namístě. To, že je oblíbeným místem firemních či teambuildingových akcí, sportovních víkendů aj., je díky lidem, kteří na tom pracovali přede mnou, a díky konceptu majitelů. Tím, že pánové Čáp a Ingala správně načasovanou výstavbou největšího a, troufám si tvrdit, nejlépe vybaveného golf indoor centra ve střední Evropě vyšli odvážně vstříc trendům v golfovém hnutí, udělali radost nejen sobě (jak ve vašem loňském interview přiznávají), ale i stovkám dalších golfistů, jejich rodinným příslušníkům či doprovodu. Nezřídka to totiž bývá tak, že jeden rodič jde do golf indoor centra, kde máme ty nejkvalitnější simulátory, a hlavně jich máme hodně, a druhý s dětmi do bazénu nebo,v případě doprovodu, strávit čas se známými v bowligovém baru nebo v relaxačním centru.

Kongresové i motivační akce firem, jejichž program poskytuje prostor pro zábavu, relaxaci a upevňování vazeb uvnitř týmů, vyžadují patřičné zázemí.
Náš čtyřhvězdičkový hotel STEP vzhledem ke své ubytovací kapacitě disponuje dostatečným konferenčním a personálním zázemím. Vyhledávaným místem pro konání incentiv, prezentací, zasedání apod. je i kvůli Sportcentru STEP. Jejich prostory lze totiž propojit. Jsou zajímavě členěné a umožňují řadu aktivit. Nemusí to tedy být pouze zasedání či jednání po sekcích a pak coffee break, raut či večerní posezení. Jsme s to poskytnout komplexní službu. Prostorové dispozice a vybavenost našich zařízení se k tomu skvěle hodí.


 

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001