Menu

Premium Brands – Quality First

03. 01. 2020

Rozhovor s jednatelem společnosti Vector International Ing. Attilou Baloghem jsem zahájil konstatováním, že přesto, že je všechno dneska na síti, přišli s krásným, přehledným designovým katalogem.
Vše napovídá tomu, že katalog skutečně plní svůj cíl – zákazníkům dává jasně najevo, že u nás najdou kvalitní výrobky, které jim budou dlouho a spolehlivě sloužit. Tedy že nebudou riskovat „no name“ produkty, které je třeba s koncem záruční doby měnit za jiné.

Budeme-li v katalogu listovat, na začátku upoutá bezhlučný pokojový minibar.
Jako jediní v České republice nabízíme absorpční minibary evropské provenience DOMETIC, to však nejsou ani zdaleka jediné minibary v naší nabídce. Zákazník může vybírat z řad absorpčních a termoelektrických ISM minibarů z Turecka, u nichž rovněž garantujeme životnost minimálně deset let. Tyto se svou cenovou kategorií blíží svým čínským protějškům, jejichž životnost však bývá podstatně kratší. Novinkou je šuplíkový minibar fungující na bázi Peltierových článků. Chladicí výkon těchto termoelektrických minibarů sice není tak vysoký, jedná se ovšem o výjimečný design – lze je též zakomponovat do nábytku, obdobně jako šuplíkové sejfy, které rovněž dodáváme.

Loni jste na veletrhu For Gastro & Hotel bodovali odbornou porotou veletrhu Grand Prix oceněnými elektronickými zámky Omnitec Rent & Pass.
I díky poměru cena/kvalita jsou zámky od firmy Omnitec čím dál oblíbenější. V naší nabídce najdete zámky Gaudi na bezdotykové karty a zámky SYN, EVO a FLAT na ovládání mobilními telefony pro operační systémy Windows, iOS či Android. Zákazníci si tak mohou pořídit zámkové systémy vhodné jak pro technologicky vyspělejší ubytovací zařízení, tak pro menší penziony nebo zařízení typu Airbnb.

Jak vaše nabídka reaguje na přechod na digitální televizní vysílání DVB-T2?
Televizní přijímače, které umí DVB-T2, už v naší nabídce figurují dlouho a náš sortiment je tudíž široký. Od nejlevnějších ECG po systémové televizory Philips či LG.

Pro hotelové provozy u vás lze pořídit takřka vše.
Ano, je tomu skutečně tak, veškeré vybavení hotelových pokojů. Od varných a žehlicích setů včetně žehličů kalhot přes široký sortiment pro koupelny a toalety až po portfolio nástěnných i velkokapacitních osvěžovačů se stovkami rozmanitých vůní. Nabízíme i unikátní hotelový textil s dlouhou životností od prestižní americké firmy Standard Textile. Pro housekeeping pak bagážové vozíky, vozíky pro pokojské, servírovací vozíky, úklidové vozíky včetně lehce ovladatelných samohybných kontejnerů a kompletní sortiment úklidového nářadí.

Ještě jsme nezmínili spousty dalších věcí včetně židlí, hotelového nábytku, postelových matrací atd.
Umíme nejen hotelový a zahradní nábytek, ale i lehátka do wellness center, nábytek do restaurací včetně designových záležitosti.

Pane Baloghu, jaký bude rok 2020?
Kulatý. Trend je dobrý. Cestovní ruch jde stále nahoru. Předpokládám tedy, že rok 2020 bude podobně úspěšný jako rok 2019.


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

Česká chuťovka
ahr - volba