Menu

Rezidor má ke dnešnímu dni přes 400 hotelů v 62 zemích. Park Inn se v rámci hotelové sítě Rezidor řadí mezi značky Radisson Blu, Regent, Missoni a Country Inn. I přes to, že je Park Inn by Radisson jednou z nejmladších značek, existuje jich již více než 100. Hotel Park Inn Ostrava poskytuje čtyřhvězdičkovou úroveň služeb. Nachází se poblíž centra Ostravy v blízkosti Nové radnice a Slezskoostravského hradu. Pár minut od něj je národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice, divadlo, velké nákupní centrum, moderní kino a Stodolní ulice. Je propojen s Orchard Business Parkem. Má 185 pokojů a junior apartmá s nezaměnitelným designem; business friendly pokoje; restauraci a terasu s místní i mezinárodní kuchyní; moderní lobby bar; posilovnu a wellness; 6 jednacích místností disponujících až 433 m2 plochy s moderním technickým vybavením; plně vybavené business centrum; prostorné parkoviště. Ve všech prostorách je pevné i bezdrátové připojení k internetu.

Park Inn Hotel Ostrava****

20. 12. 2010

Gabriela Dítětová

Jsem hrdá na to, že v Park Inn Ostrava pracuji s vysoce kultivovanými a profesně zdatnými lidmi. Práce s lidskými zdroji je u nás nastavena tak, že vyhledáváme talentované zaměstnance s orientací na hosta. Ti pak permanentně prochází řadou tréninků v rámci našeho řetězce Rezidor.

S ředitelkou Park Inn Hotelu Ostrava paní Gabrielou Dítětovou se potkáváme v krátké době podruhé. Poprvé to bylo v jejich hotelu v Ostravě a nyní 26. listopadu 2010 v Praze na Výroční konferenci Asociace hotelů a restaurací ČR.
Paní ředitelko, komplex Park Inn Hotelu Ostrava a Orchard Business Parku působí impozantně.
Tento projekt je v Ostravě svým způsobem ojedinělý. Naše vlastnická firma na Ostravsku investovala nejen do hotelu, ale i do s ním propojených tří administrativních budov. Park Inn Hotel Ostrava má největší pokojovou kapacitu v Moravskoslezském kraji ve čtyřhvězdičkové kategorii. Otvíral se v roce 2008, v době, kdy moravskoslezská metropole kandidovala na „Evropské hlavní město kultury“, kdy byl otevřen nošovický Hyundai Motor Manufacturing Czech a aktivity dynamicky rozjížděl ArcelorMittal Ostrava. Záhy po otevření hotelu však v důsledku dopadů hypoteční a finanční krize došlo ke snížení hospodářské dynamiky našeho města a kraje, s čímž jsme se museli vypořádat.

A to tak, že úspěšně. Jak svědčí vaše hospodářské výsledky, dané nejen obsazeností pokojů, ale i množstvím MICE akcí, které u vás klienti realizovali. Byť kvůli některým takovým Ostravané jezdí do Prahy, jako nedávno předseda představenstva Vítkovice, a.s. pan Jan Světlík, aby na Hradě převzal jedno z nejprestižnějších ocenění kvality (viz www.e-vsudybyl.cz, článek: „Národní ceny kvality 2010“).
Když už jste zmínil Vítkovice, a.s., s panem Světlíkem rovněž spolupracujeme. Snažíme se Ostravu dostat na mapu kongresových destinací. Zatím jí ale chybí dostatečně velký kongresový sál. Pan Světlík se jej rozhodl vybudovat ve starých Vítkovicích. Už nyní ale zveme do Ostravy cestovní kanceláře a agentury, které dělají eventy pro korporátní klientelu. Ukazujeme jim, co všechno u nás je a jak nápadité rozmanité programy mohou na Ostravsku pro své klienty připravit.

V listopadu 2010 jste z fondů Evropské unie z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost získali grant Adaptabilita a konkurenceschop­nost.
Ano, název výzvy byl „Školení je šance“. Využíváme jej ke vzdělávání našich pětapadesáti zaměstnanců ve dvouletém projektu „Profesionálem ve své práci – školení zaměstnanců hotelu Park Inn Ostrava“. Zaměřujeme se na výuku jazyků, rozvoj manažerských dovedností, odborné a IT tréninky s využitím e-learningu, adaptační program a na vytvoření interního lektorského týmu.


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo