Menu

Školicí středisko Centra andragogiky v Hradci Králové pronajímá své atraktivní bezbariérové výukové prostory pro realizaci seminářů, workshopů, školení, manažerských a prezentačních jednání, konferencí, teambuildingových aktivit a dalších akcí. Středisko má pět učeben o kapacitě až 25 míst (dle stolového uspořádání), konferenční místnost s až 80 místy a počítačovou posluchárnu s 16 pracovními stanicemi. Disponuje i mobilní počítačovou učebnou, s níž zajíždí do firem klientů. Standardní vybavení školicích prostor zahrnuje flipcharty, elektrická plátna, projektory s variantním připojením, laserová ukazovátka, interaktivní tabule + eBeam, vizualizéry, AV pera, hlasovací zařízení a ozvučení. K dispozici je servis recepce (multifunkční tiskárna A3, laminátor, vazačka dokumentů), zabezpečení občerstvení (od coffee breaku až po komplexní catering). Centrum andragogiky v případě požadavku zajišťuje i ubytování v nedalekém penzionu. Parkování přímo u školicího střediska je zdarma.

O podnikání, snech a osobním rozvoji

20. 02. 2015

PhDr. Marie Jírů je podnikatelkou, majitelkou jednoho z nejúspěšnějších vzdělávacích center v Česku, Centra andragogiky, které získalo řadu ocenění. Především je ale matkou. Podívejme se na podnikání, překonávání překážek a na životní zkušenosti očima jedné z nejinspirativ­nějších žen v České republice.
Na začátku byl sen, který se stal reálným základem, na němž jsem mohla stavět. Snít nestačí, avšak přišly a jistě ještě přijdou chvíle, kdy si člověk říká, zda ta tvrdá práce nebyla marná. A právě ty sny mi připomněly, že i ten nejtěžší moment v životě musí jednou skončit. Sny mi znovu ukázaly, proč jsem začala. V oblasti vzdělávání jsem působila již řadu let, rozhodla jsem se proto na něm postavit své podnikání a v roce 2006 jsem založila vzdělávací a poradenské centrum – Centrum andragogiky. Touhy a sny šly ještě dál, v pronajatých a malých prostorách jsem cítila, jako by mi utíkalo mnoho příležitostí. Začala jsem proto plánovat velký projekt a v roce 2014 se to podařilo. Otevřeli jsme nové školicí středisko, které bylo dokonce nominováno na „Stavbu roku“. Naše Centrum andragogiky dostalo svou vlastní tvář v podobě exkluzivních prostor s nejmodernějším vybavením. Tím se nám také otevřely nové obzory, možnosti a podnikatelské příležitosti. Najednou se z firmičky stal střední podnik. Tím to ale nekončí, další výzvy jsou před námi…
Snažím se svou práci a píli skloubit s výchovou a péčí o mou dvouapůlletou dcerku. Její starší sestra už má vlastní život a já věřím, že jako jsem předala své zkušenosti a životní moudra té starší, tak i ta mladší si ze mne vezme to nejlepší.
Snažím se být člověkem, který motivuje, předává zkušenosti a je vzorem nejen pro své děti, ale také své spolupracovníky. A hlavně chci pomáhat. Práce pro naši neziskovou organizaci „Šance na vzdělání“ je mou oblibou a srdeční záležitostí. Pomáháme osobám se zdravotním postižením nebo lidem po úrazu žít naplněný život.
Když to shrnu, není větší odměny než mít dobře fungující, plnohodnotný a vyvážený život, který se snažím udržet v rovnováze. Ale to víte, stále je co zlepšovat a konkurence nikdy nespí…
Připravila Hana KohoutováArchiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo
Czt