Menu

Happyland Bohemia nastupuje

26. 02. 2005

Tarida Beach****+ Španělsko, Ibiza


Komplex prestižní hotelové sítě Insotel je situován přímo na nádherné pískové pláži v zálivu Cala Tarida, plném subtropické zeleně a piniových stromů. Tiché městečko San José se nachází 6 km od hotelu. Dvoupodlažní studiové domečky byly kompletně zrenovovány v roce 2004. Hosté mají k dispozici hotelovou a plážovou restauraci, snack-bar, pizzerii, supermarket, internet, zdravotní středisko, masážní salon, vířivku.V areálu se nacházejí 2 bazény pro dospělé a 2 dětské bazény. Hotel nabízí široký výběr sportovních aktivit, tenisové kurty, fitness centrum, horská kola, volejbalové a basketbalové hřiště, minifotbal, stolní tenis, šipky, aerobik, stretching, vodní pólo. O zábavu se stará česky nebo slovensky mluvící a mezinárodní animační tým. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu bezplatně, na pláži za poplatek. Ubytování v klimatizovaných studiích resp. apartmánech s kuchyňským koutem, ledničkou a balkonem. Stravování polopenze formou bohatých bufetových stolů (nealkoholické nápoje, víno, pivo v ceně), resp. All inclusive Gold. Při včasném nákupu All inclusive Gold zdarma!

Cala Mandia**** Španělsko, Malorka
Klubový komplex je situován v příjemném prostředí zálivu Cala Mandia u pláže s bílým pískem, 4 km od městečka Porto Cristo. Je ideálním místem pro rodiny. Hosté mají k dispozici společenskou místnost, hotelovou restauraci, pizzerii, restauraci s grilovanými pokrmy, bary, kavárnu, internet, zdravotní středisko, minimarket, 4 bazény pro dospělé a děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu poskytovány bezplatně (na pláži za poplatek). Tenisové a squashové kurty, volejbal, basketbal, vodní pólo, aerobik, dětské kluby. Za poplatek mohou hosté absolvovat tenisové a potápěčské kurzy a jízdu na koni. O zábavu se stará česky nebo slovensky mluvící a mezinárodní animační tým. Ubytování v klimatizovaných apartmánech s kuchyňským koutem s ledničkou, balkonem nebo terasou. Stravování formou polopenze – bufetové stoly, resp. All inclusive Gold.

Olympian Village***** de luxe Řecko, Peloponés
Středisko Skafidia je vzdáleno 50 km od mezinárodního letiště v Patrase (Araxos), 13 km od městečka Pyrgos a 30 km od antické Olympie. Komplex se skládá ze tří hlavních budov a přízemních domečků vsazených do subtropické zahrady na dlouhé písečné pláži. Lehátka a slunečníky jsou hostům poskytovány zdarma. K dispozici jsou 2 velké sladkovodní bazény a 1 bazén s mořskou vodou, (58 bungalovů a apartmánů má vlastní bazény), vodní skluzavka (93 m dlouhá), 10 tenisových kurtů (noční tenis za poplatek), fitness centrum, basketbalové, fotbalové a volejbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf a herna. Na pláži je za poplatek možné využít windsurfing, vodní kola a lyže, katamaran, banány a ringa. Pro děti od 4–15 let jsou šest dní v týdnu ve vyhrazené hodiny k dispozici dva minikluby, hřiště, dětská restaurace a za poplatek babysitting. Hotel má čtyři restaurace, dva snack bary u pláže, vinárnu, pizzerii, minimarket, kadeřnictví, obchod se suvenýry, internetovou místnost, půjčovnu automobilů, kol a taxislužbu. O zábavu se stará česky nebo slovensky mluvící a mezinárodní animační tým. Ubytování v klimatizovaných pokojích / bungalovech s ledničkou, balkonem, resp. terasou. Stravování polopenze – švédské stoly, all inclusive pro děti do 15 let.

Knossos Royal Village***** de luxe Řecko, Kréta
Komplex se nachází na okraji letoviska Hersonissos, asi 23 km od mezinárodního letiště v Heraklionu. Je situován u písečné pláže. Sestává z poschoďových vilek v exotické zahradě se 4 bazény, 2 dětskými bazény a vodní skluzavkou dlouhou 45 m. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici bezplatně, plážové osušky za zálohu. Je zde hlavní restaurace, taverna, restaurace Fontána Amorosa, snack- bar na pláži i u bazénu, pizzerie, několik barů, noční klub, amfiteátr, arkáda s obchůdky, kadeřnický a kosmetický salon, TV místnost, internet. Centrum vodních sportů (windsurfing, vodní lyže, padák, katamaran, banány, ringa, vodní kola), plážový volejbal, tenisové kurty, squash, fitness centrum, sauna, masáže, jacuzzi, stolní tenis, minigolf. O zábavu se stará česky nebo slovensky mluvící a mezinárodní animační tým. Ubytování v klimatizovaných pokojích (lednička) s balkonem nebo terasou. Stravování polopenze – švédské stoly, all inclusive pro děti do 15 let.

Acapulco***** Kypr, turecká část
Komplex bungalovů a hotelových pokojů přímo na krásné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře se nachází v oblíbeném letovisku 8 km východně od města Kyrenie. Hosté mají k dispozici několik restaurací a barů s výhledem na moře a širokou nabídkou jídel a nápojů, kasino, hotelové bazény, které patří k největším na ostrově. Jacuzzi, suchou a mokrou saunu, fitness, dětský aqua park, tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, dětské hřiště a velký výběr vodních sportů. O zábavu pro děti a dospělé se denně stará česky nebo slovensky mluvící a mezinárodní animační tým. Ubytování v klimatizovaných dvoulůžkových bungalovech. Stravování – polopenze formou bufetových stolů a all inclusive pro děti do 12 let.

Sofitel***** Taba, Egypt
Středisko se nachází v severovýchodním cípu Akkabského zálivu, 35 km od mezinárodního letiště. Luxusní komplex zařazený do prestižní francouzské hotelové sítě Sofitel je situován u 5 km dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (bezplatné používání lehátek, plážových osušek a slunečníků na pláži i u bazénu). Hostům jsou k dispozici 3 bazény, vířivka, dětský bazén, fitness centrum, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, dětské hřiště, hlavní restaurace, bary, asijská restaurace, kavárna, obchůdky se suvenýry, směnárna, kadeřnictví, kongresové centrum. Nabízí množství plážových a vodních sportů. O zábavu a sportovní program pro děti i dospělé se starají čeští nebo slovenští animátoři Happyland klubu. Ubytování v klimatizovaných pokojích s výhledem na moře a balkonem. Stravování formou polopenze – bohaté švédské stoly a all inclusive pro děti do 12 let.

Holiday Inn***** Taba, Egypt
Hotelový komplex se nachází přímo u rozlehlé písečné pláže, obklopen nádhernou subtropickou zahradou s komplexem bazénů. Hosté mají k dispozici hlavní restauraci, snack- bar na pláži, diskotéku, společenskou místnost, směnárnu, půjčovnu automobilů, obchůdky se suvenýry, bazény pro dospělé a děti, stolní tenis, billiard, tenisové kurty, dětský klub. Hotel nabízí široký výběr vodních sportů a potápěčské centrum. O zábavu a sportovní program se starají čeští nebo slovenští animátoři Happyland klubu. Ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem nebo terasou. Stravování – polopenze formou švédských stolů a all inclusive pro děti do 12 let.

Marriot Beach***** Taba, Egypt
Hotelový komplex je situován na písečné pláži Rudého moře. Skládá se z jedno- a dvouposchoďových bloků obklopených zahradami, bazény a mořem. Hosté mají k dispozici hlavní a italskou restauraci, Grotto bar, koktejl bar, snack- bar na pláži, fitness centrum, vířivku, bazén s vodní skluzavkou, dětský klub s dětským bazénem (slunečníky, lehátka a osušky jsou u bazénů a na pláži poskytovány bezplatně), tenisové kurty, billiard, stolní tenis, šipky. O zábavu a sportovní program pro děti i dospělé se starají čeští nebo slovenští animátoři Happyland klubu. Ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem nebo terasou. Stravování – polopenze formou švédských stolů, all inclusive pro děti do 12 let.

S paní Evou Matolínovou se potkáváme po několika letech v době, kdy cestovní kancelář HAPPYLAND BOHEMIA s.r.o. nastupuje na český trh. Evo, jaká byla tvoje cesta na místo výkonné ředitelky této cestovní kanceláře?
V ranku cestovních kanceláří rozhodně nejsem nováčkem. Začínala jsem u velkého touroperátora, který se orientoval převážně na zájezdy a cesty do Kanady a USA. Byla to zajímavá práce. Poté, co majitel cestovní kancelář prodal, jsem se rozhodla založit vlastní. Ta se dominantně zabývala incentivní turistikou. Pak jsem ale dostala nabídku, která se neodmítá. A tak se s tebou potkávám v roli ředitelky cestovní kanceláře Happyland Bohemia. Určitě je to pro mne výzva. Jsem přesvědčena, že Happyland Bohemia bude v Česku stejně oblíbená jako je její mateřská firma HYDROTOUR, a.s. na Slovensku, která tam více než deset let prosperuje. Představenstvo Hydrotouru se rozhodlo, že svoji činnost rozšíří i do České republiky. Už proto, že k tomu bylo opakovaně vyzváno svými přáteli. Po zvažování pro a proti jsme v České republice vytvořili zastoupení Hydrotouru s tím, že letecké zájezdy do našich osvědčených destinací budou vypravovány z mezinárodního letiště Praha-Ruzyně.

Jaké jsou podle tebe největší přednosti cestovní kanceláře Happyland Bohemia?
Silné ekonomické zázemí a co se týče tvorby zájezdů vynikající výchozí pozice díky úzkému sepětí s cestovní kanceláří Hydrotour, která patří do desítky nejoblíbenějších slovenských cestovních kanceláří za rok 2004. V anketě, ve které hlasují zástupci cestovních agentur a cestovních kanceláří, získal Hydrotour ocenění „Nejserióznější touroperátor“ a navíc je nositelem ceny „Čin roku“ za aktivity v humanitární oblasti. Velkou předností cestovní kanceláře Happyland Bohemia je i to, že se výrazně orientuje na rodinnou rekreaci. Filozofie našich leteckých pobytových zájezdů tkví v tom, že o klienty (děti i dospělé) v místě pobytu pečuje český nebo slovenský personál. A to nonstop. Navíc děti ve většině námi obsazovaných zařízení – hotelů a resortů mají v základní ceně all inclusive, což je pro rodinný rozpočet velikánská výhoda. A tak si rodiče mohou udělat vlastní celodenní program – jezdit i na výlety, které by jejich děti neoslovily. O jejich ratolesti, nejen po gastronomické a programové stránce, ale i co se týče bezpečnosti, je po dobu jejich nepřítomnosti dobře postaráno. Velkou výhodou je dlouhodobá a transparentní spolupráce s prestižními mezinárodními hotelovými společnostmi.

Je doba na to nastupovat na velmi obsazený český trh?
Jak pro koho. Happyland Bohemia díky svému zázemí (Hydrotour byl vyhodnocen na prvním místě v kvalitě leteckých zájezdů na Slovensku) nastupuje na český trh s leteckými zájezdy jako vysoce konkurenceschopný hráč. Z marketingového průzkumu trhu jsme analyzovali, že je tu dostatečný prostor, abychom s naší koncepcí rodinných dovolených uspěli. Velmi nám nahrává i fakt, že se každoročně navyšuje počet českých občanů, kteří volí letecké zájezdy k moři. Odráží se v tom nejen jejich zvyšující se kupní síla, trend neztrácet čas únavnou pozemní dopravou, ale i fakt, že svobodný trh a s ním spojená cenotvorba nahrávají v jejich prospěch příznivými cenami zájezdů.

Jak těžíš z faktu, že se již řadu let pohybuješ v oblasti tvorby a prodejů zájezdů?
Řekla bych, že z toho těžíme, hlavně co se týče realizace obchodní politiky cestovní kanceláře Happyland Bohemia. Preferujeme prodej zájezdů prostřednictvím provizních prodejců, a tato sféra je nejen o kvalitě a ceně produktu, o výši provize – o čemž jsem přesvědčena, že uspokojíme naše partnery, ale i o osobních vztazích. Jsem ráda, že v nové pozici mohu zhodnocovat svá předchozí partnerství a přátelství s řadou cestovních agentur a cestovních kanceláří, jejichž nabídkové portfolio se i díky této, řekla bych osobní dimenzi, rozšiřuje o nabídku pobytových zájezdů cestovní kanceláře Happyland Bohemia.

www.happy-land.cz

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

easyfm