Menu

Hotel HORIZONT**** v Peci pod Sněžkou
ČSN ISO 9001:2009

Lokalita

Ubytování

Konferenční prostory

Restaurace a bary

Sport a wellness centrum

Outdoor a teambuilding

Hotel PORT**** u Máchova jezera
ČSN ISO 9001:2009

Lokalita

Ubytování

Konferenční prostory

Restaurace a bary

Sport a wellness centrum

Teambuildingy

Firemní akce na dvojí způsob

13. 05. 2015

Hotely Horizont a Port nejsou na stránkách časopisu pro podporu obchodu a cestovního ruchu Všudybyl žádným nováčkem. Nelze je sice považovat za prvoplánově kongresové, ale jejich vlastník a provozovatel, společnost Regata Čechy, a. s., se spolu s individuální a rodinnou klientelou zaměřuje i na firemní. Ta si oba hotely oblíbila a jejich služeb využívá zejména na jaře a na podzim. I přes shodnou filozofii a cílovou skupinu obou hotelů se jejich firemní nabídka liší, což je dáno hlavně polohou. Zatímco Horizont v Peci pod Sněžkou je horský hotel na úpatí nejvyšší hory Česka, Port nalezneme přímo u pláže romantického Máchova jezera.

Jistota kvality
Není výjimkou, že firmy využívají služeb obou hotelů, Horizontu i Portu. Sázejí tím na jistotu kvality služeb a v neposlední řadě na zvýhodnění za loajalitu. Nároky i požadavky na programovou náplň se neustále zvyšují, na což oba hotely pružně reagují. Akce zajišťují klientům na míru. Stejně jako u individuální klientely je hlavním cílem to, aby každý host odjížděl s vědomím, že dostal víc, než očekával, což v případě firem platí dvojnásob. Oba hotely disponují moderními sport a wellness centry a zakládají si na špičkové gastronomii.

Kde jinde než na horách
Hotel Horizont se díky své poloze stal specialistou především na incentivní outdoorové teambuildingové akce, které lze jen stěží pořádat jinde než v Krkonoších nebo přímo na Sněžce. Z účastníků firemních akcí se zde díky týmu hotelu Horizont stávají záchranáři, jeskyňáři, horolezci, polárníci, mašéři psích spřežení atd. Navíc na vrcholu nejvyšší hory České republiky hotel provozuje známé Bistro Sněžka, které může využít jako zázemí pro tyto aktivity. Garancí kvalitního a profesionálního přístupu je nejen tým hotelu Horizont, ale i partneři, s nimiž úzce spolupracuje. Patří mezi ně Lanová dráha Sněžka, SkiResort Černá Hora – Pec či Relaxpark.

Firemní akce u Máchova jezera
Hotel Port prošel nedávno rekonstrukcí a dostavbou, díky níž disponuje moderními konferenčními prostory s velkým multifunkčním sálem a řadou salonků s výhledem na jezero. Dobrá dostupnost z Prahy, kvalitní zázemí a služby i jedinečná poloha přímo na břehu Máchova jezera spolu s příjemnou atmosférou vytvářejí mimořádně příznivé podmínky pro realizaci firemních eventů. Tým hotelu Port kromě akcí na míru nabízí i atraktivní doprovodné programy. Máchův kraj a Český ráj jsou rájem i pro výlety po stopách Karla Hynka Máchy nebo pro vyjížďky na kolech. Při pořádání mítinků lze využít zázemí hotelového lesoparku s řadou sportovišť, vlastní písečnou pláž či možnost venkovního grilování přímo na břehu jezera. K hotelovému molu může kdykoliv přirazit jedna ze čtyř místních výletních lodí. Největší z nich, Máj s kapacitou až 250 pasažérů, lze využít nejen pro zábavu v rámci doprovodného programu, ale i jako netradiční konferenční prostor.


 

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

Česká chuťovka