Menu

Wellness Hotel Step**** se nachází v blízkosti O2 Areny v pražských Vysočanech. Je unikátním komplexem služeb ubytovacích, konferenčních, společensko-zábavních, sportovních a wellness. Disponuje sto šedesáti jedno- až pětilůžkovými pokoji, z nichž pět je tzv. rodinných, a devatenácti konferenčními prostory s celkovou kapacitou přes dva a půl tisíce míst. Jeho wellness s pětadvaceti­metrovým bazénem, saunovým světem, masážemi, whirlpooly, relaxačními bazény, parními aroma lázněmi, privátní wellness zónou a fitness slouží jak hotelovým hostům, tak i veřejnosti ze širokého okolí. Totéž platí pro Sportcentrum Step se třemi venkovními a třemi vnitřními tenisovými kurty, čtyřmi badmintonovými a třemi squashovými kurty, stolním tenisem, curlingem na koberci, bowlingem se třemi dráhami, šipkami a stolním fotbalem. Součástí Sportcentra Step je i největší indoor golf v České republice čítající devět simulátorů About Golf, dvoupatrový driving range s 16 odpališti a 250 m2 jamkoviště. Gastronomická střediska hotelu zahrnují sedm restaurací a barů – hlavní restaurace Galerie Praha, Café restaurant Bohemia s venkovní zahrádkou, Lobby bar s terasou, SEZIO restaurant, bowling bar, Panorama bar, golfový bar, a nově vznikající restaurace AROMA. K dispozici je rozsáhlé parkoviště pro dvě stě padesát osobních aut s parkovacími plochami pro autobusy a ručním mytí aut.

Art Investment představuje investici do umění. Společnost AuroGenio, která zastupuje umělce a malíře Joea Muczku Jr., v minulém týdnu vystavila na vernisáži v hotelu Step jeho obrazy a další díla. Příležitost zhlédnout desítky Muczkových obrazů vzbudila velký zájem veřejnosti a hostů, kterých přišlo více než tři stovky. Součástí vernisáže byl také bodypainting neboli technika malování přímo na lidské tělo a car design, kreativní ztvárnění automobilů využívající motivy z obrazů Joea Muczky Jr. Více informací o programu Art Investment a umění Joea Muczky Jr. najdete na stránkách www.aurogenio.com a také na www.joe-muczka.com.

Wellness Hotel Step prezentoval nové kongresové prostory

27. 10. 2013

Art & Wellness byl název vernisáže výstavy děl Joea Muczky Jr., kterou připravila společnost AuroGenio a která proběhla 24. září 2013 ve Wellness Hotelu Step. Ten zároveň představil své nové kongresové prostory. Na programu tak byla i prohlídka kongresového, sportovního a wellness zázemí hotelu. Sama výstava zahrnovala vedle obrazů také car design a ukázku bodypaintingu, autogramiádu umělce a tombolu. Při té příležitosti jsem oslovil ředitele hotelu pana Lukáše Suchána:
Pane řediteli, je to naše první interview přesto, že ve Wellness Hotelu Step už pracujete řadu let.
Do hotelu jsem nastoupil v roce 2007 na místo asistenta F&B manažera. Tuto příležitost mi zprostředkoval někdejší kolega, který tu pracoval jako obchodní manažer. Než jsem byl před půl rokem jmenován ředitelem hotelu, prošel jsem řadou pozic včetně manažera Sportcentra a F&B manažera.

Wellness Hotel Step trvale investuje do svého rozvoje.
Ano, akcionáři hotelu, Jiří Čáp a Luděk Ingala, svůj hotel neustále zdokonalují. Díky jejich úspěšné práci se tu staví a rozšiřují hotelová střediska, ale navíc se rozšiřuje a zkvalitňuje i portfolio našich služeb. V roce 2011 jsme se rozhodli daleko víc zaměřit na individuální hosty. Využíváme k tomu hlavně internet – globální rezervační a distribuční servery. Zaměřili jsme se na rodiny (máme tu rodinné vícelůžkové pokoje), což je segment trhu, který v Praze není plně saturován. Vyplatilo se nám to. Potvrzuje se, že cílit na rodiny s dětmi a poskytovat jim zázemí pro volnočasové aktivity má smysl. S investicemi do rozvoje a kvality služeb také samozřejmě souvisí i výměna vedoucích pozic ve společnosti. V průběhu tohoto roku nastala změna nejen v hotelové části, ale i ve vedení Sportcentra Step, jehož novým ředitelem je Michal Kozelka, který má v oblasti sportovního managementu dlouholeté zkušenosti.

Vaše velkoryse koncipované Sportcentrum Step a Wellness Hotel Step jsou vyhledávány nejen individuálními hosty – sportovci, zejména milovníky golfu, tenisu či fitness a wellness aktivit. Bývají důvodem, proč se do Stepu těší i účastníci kongresových, firemních akcí a společenských událostí a hosté vašich obchodních partnerů. Ostatně šesté vydání letošního Všudybylu přineslo fotoreportáž z Memoriálu Tomáše Bati, který se u vás konal s podtitulem Fun & Fit Day (viz www.e-vsudybyl.cz, článek „Memoriál Tomáše Bati 2013“).
Akce jako byl Fun & Fit Day pořádaný společností Baťa a Kanadskou obchodní komorou jsou jasným důkazem, že jsme se vydali správným směrem. Propojení kongresových služeb se sportem naši firemní klienti vyžadují stále častěji a my díky rozsáhlému zázemí kongresových a sportovních služeb dokážeme najít řešení pro všechny. Právě dnes uvádíme do provozu další kongresový sál s kapacitou 200 osob. Obchodním partnerům se tak otevírají další možnosti rozšířit svá zadání a využívat potenciál našich středisek a prostor v ještě větší míře.


 

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

Česká chuťovka
ahr - volba