Menu

Úspěšnější než předchozí roky

23. 02. 2006

Cestovní kancelář Venus Trade & Tours se specializuje na pobytové, poznávací a kombinované zájezdy v destinacích Kypr, Řecko a řecké ostrovy a její nabídka obsahuje i poznávací Egypt. Majitele Venus Trade & Tours pana Demetria Lambrou jsem se zeptal, jaký byl pro jeho cestovní kancelář rok 2005.
Úspěšnější než předchozí roky. Na Kypr do letovisek Protaras, Paralimni, Ayia Napa, Larnaka, Limassol, Paphos, Kissonerga a Coral Bay jsme poslali přes pět tisíc českých turistů a do letovisek v Řecku více než devět tisíc klientů. Celkově jsme tak dosáhli čtrnácti tisíc klientů. Co se týče prodejů prostřednictvím agenturní sítě, v roce 2005 naši obchodní zástupci, kterým i tímto velmi děkuji za úspěšnou loňskou spolupráci, realizovali 64,5 % celkových prodejů zájezdů Venus Trade & Tours. Stále víc a víc cestovních kanceláří a agentur (loni jich bylo 596) do svého prodejního portfolia zařazuje naše zájezdy.

Venus Trade & Tours patří ke stálicím na českém trhu.
Podnikatelskou filozofií naší cestovní kanceláře je stabilita a s ní spojený pozvolný růst firmy. Od roku 1990, kdy jsme zahájili činnost, postupně rozšiřujeme počet pobytových míst. Náš tradiční Kypr tak v roce 2006 doplní kolekce již deseti letovisek v rámci kontinentálního a ostrovního Řecka. Naším cílem do budoucna je realizovat pobyty ještě v dalších pěti místech Řecka, tak abychom je měli kompletně pokryté. Toto směřování vyplývá z podnikatelské strategie naší cestovní kanceláře, jež se vyhraňuje jako český touroperátor – specialista pro celé Řecko a Kypr.

Co se týče způsobu vedení cestovní kanceláře a péče o klienty, Venus Trade & Tours aplikuje principy rodinné firmy. V některém z našich předchozích rozhovorů jste zmiňoval, že v pobytových místech na Kypru a v Řecku spolupracujete se svými, tuším, jedenadvaceti bratranci…
Nebylo to jedenadvacet bratranců, ale padesát devět (smál se pan Demetrios Lambrou). Nicméně role rodinných vazeb a způsob spolupráce s poskytovateli služeb v pobytových místech má určitě výrazný vliv na spokojenost našich zákazníků. Jak v Řecku, na Kypru i zde v Praze v cestovní kanceláři Venus Trade & Tours panuje rodinná atmosféra a věřím, že vydrží i do budoucna.

Zmínil jste, že jste v letošním roce rozšířili počet pobytových míst v Řecku. O jaká letoviska se jedná a jak probíhá sezona 2006?
K oblíbeným letoviskům (na Peloponésu; na Chalkidiki; v oblasti Pierie na Olympské riviéře; na ostrovech Kos, Rhodos, Kréta a Korfu) přibyly další krásné ostrovy s nádhernou přírodou Zakynthos a Lefkada a kontinentální magické letovisko Parga u Jónského moře blízko letiště Preveza. Stálí klienti Venus Trade & Tours tak s námi mohou navštívit úplně nová pobytová místa. V nabídce máme 125 ubytovacích zařízení v 11 destinacích a 49 letoviscích. Pro sezonu roku 2006 jsme jak pro ně, tak i pro nové klienty připravili slevový program, včasné slevy a slevy pro seniory a skupiny. Také máme pro mimopražské klienty zdarma svozy z 58 míst ke všem odletům a příletům. Pro všechny klienty máme zdarma výlet během pobytu a během odbavení od nás obdrží ještě malý dárek. V tuto chvíli již prodej zájezdů, a to i vzhledem k věrnostním slevám a slevám za včasný nákup, běží dobře.

www.vtt.cz

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

easyfm