Menu

Rezervace hotelu bez rizika:
- rezervace hotelu zdarma;
- žádné skryté poplatky;
- storno zdarma;
- žádná platba předem, až v hotelu.

Světové hotely, přátelský rezervační systém

31. 03. 2010

S paní Romanou Krejsovou se setkáváme 10. března 2010 v Praze během její návštěvy vlasti v Grand Hotelu Bohemia v Praze, abychom si povídali o jí provozovaném rezervačním systému „Světové hotely“. Ostatně není to první úspěšná Češka, kterou v tomto hotelu zpovídám, viz např. interview s Ivanou Trumpovou, www.e-vsudybyl.cz, článek „Významná česká žena ve světě“.
Paní Krejsová, váš webový portál láká hesly o uživatelském komfortu – snadném vyhledání hotelu podle kritérií, nízkými cenami za ubytování a škálou ubytovacích zařízení.
„Světové hotely“ jsou hotelovým vyhledávačem a on-line rezervačním systémem, který jednoduchým a efektivním způsobem umožňuje najít a vybrat si hotel. Komunikuje v sedmnácti jazycích. Spolupracujeme s hotely ve čtrnácti tisících destinací na pěti kontinentech (vyjma Antarktidy). V databázi jich máme na sedmdesát tisíc, avšak co je pro rezervující hodně podstatné, je, že pracujeme s vysoce konkurenčními cenami ubytování, protože s hotely komunikujeme napřímo, bez prostředníků. Oproti pultovým cenám dosahujeme někdy až pětasedmdesáti­procentních slev. “Světové hotely“ proto zpravidla disponují nejlepšími cenami, jakých lze v daném čase a termínu v tom kterém hotelu dosáhnout. Největší předností našeho systému však je, že rezervující úhradu za ubytování provádí až v rezervovaném hotelu. Ostatní rezervační systémy zpravidla fungují tak, že si rezervujete hotel, provedete úhradu ubytování platební kartou nebo bankovním převodem a teprve poté, když jste se upsal, resp. zaplatil, je vám rezervace potvrzena. Prostřednictvím rezervačního systému „Světové hotely“ si však hotel zarezervujete bez rezervačních a administrativních poplatků a teprve až když jste v něm, zaplatíte. Buď cash, nebo platební kartou. Další naší velkou konkurenční výhodou je, že potřebujete-li zrušit rezervaci a stornujete ji, nejsou vám účtovány žádné stornopoplatky.
Rezervační systém „Světové hotely“ obsahuje mapy oblastí, kde se to které ubytovací zařízení nachází, a několik fotografií každého hotelu. Jsou tam podrobné popisy, co má daný hotel za facility. Jak má vybavené pokoje, co poskytuje za služby, jaká gastronomická střediska, jestli má a jak vybavené wellness a fitness, jaké konferenční či kongresové zázemí, možnosti internetu aj. Budoucí hotelový host či organizátor služebních cest a firemních eventů tak na základě řady kritérií může volit hotel, který je pro něj či pro chystanou akci opravdu vhodný. Další výhodou systému „Světové hotely“ je velmi široká a rozmanitá škála ubytovacích zařízení. Od vysoce luxusních pětihvězdičkových hotelů až po studentské hostely. Máme i romantické hotýlky, all inclusive rezorty, ty, jak jste se nedávno osobně přesvědčil, když jste byl objevovat Ameriku a Ernsta Hemingwaye (viz www.e-vsudybyl.cz, článek „O Dominikánské republice i o té naší“), jsou oblíbené zejména v karibské oblasti. Máme hotely i u dalších moří a oceánů. I v lyžařských střediscích. Ostatně podívejte se na náš webový portál www.svetove-hotely.cz.

Váš rezervační systém „Světové hotely“ se hojně uplatňuje i ve sférách (zejména komornějších akcí) MICE – meetings, incentives, congresses & exhibitions industry a business travel.
To připouštím, avšak není určen pouze pro služební cesty a firemní akce, přestože jej byznys klientela využívá nejčastěji. Máme tam ubytovací zařízení vhodné pro studenty (tzv. baťůžkáře) i pro rodiny s dětmi, kde je možné využívat kuchyňku a další víceméně domácí zázemí. Pokud budete chtít trávit dovolenou téměř kdekoliv na světě, „Světové hotely“ vám podrobnými informacemi o daném místě a ubytovacím zařízení umožní, abyste si vybral co nejlépe.

Uživatelé vašeho rezervačního systému„Světové hotely“ přes něj nejčastěji re­zervují ubytování v evropských destinacích, jako jsou Barcelona, Řím, Vídeň, Paříž, Amsterodam.
Ano, protože největší nárůsty rezervací přes něj zaznamenáváme na holandském a německém trhu. Úspěšně se začínáme probojovávat i na britský. Tuhle zimu jsme však zaznamenali zvýšení objemu rezervací také v lyžařských destinacích. A jak už jsem uvedla, působíme po celém světě. A tak se značné objemy rezervací týkají populárního Thajska, karibské oblasti a USA. Hodně to souvisí s tím, kam létají nízkonákladové nebo charterové spoje. Pokud se takový letecký most otevře do nějaké atraktivní destinace, cestovatel, který nechce vydávat víc peněz, než je pro jeho standard (byť např. pětihvězdičkový) nezbytné, si otevře náš rezervační portál www.svetove-hotely.cz – „Světové hotely“ a prověřuje, zda si jeho prostřednictvím svůj pobyt nepořídí levněji než např. s cestovní kanceláří.

Paní Romano, proč jste se rozhodla podnikat právě v této oblasti?
K cestovnímu ruchu jsem vždycky inklinovala. Dělala jsem průvodce Čedoku a poté procestovala skoro celý svět, což je moje největší hobby. Poznala jsem a používala přitom řadu rezervačních hotelových systémů. Vždycky mi ale vadilo, jak dlouho dopředu se musím dotyčnému hotelu upsat a za jakých restrikcí je mi dovoleno měnit svá rozhodnutí. Proto jsem začala pracovat na hotelovém rezervačním systému, který je k lidem daleko přátelštější.


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo
Dallmayr
PF 2021 CzechSpecials