Menu

První NH Collection hotel ve střední a východní Evropě je v Olomouci

27. 10. 2014

Síť NH Hotels Group tvoří přes čtyři sta hotelů na třech kontinentech. V září 2014 tato skupina pod značkou NH Collection představila svou novou luxusní kategorii. Je koncipována na základě poptávky po službách špičkové kvality a právě takové jsou nabízeny v prvním NH Collection hotelu ve střední a východní Evropě – v Olomouci. Navíc již krátce po svém otevření byl za špičkový design a vysokou úroveň provedení interiéru i exteriéru oceněn jednou z nejprestižnějších cen „Stavba roku 2010“. Generálního ředitele hotelu NH Collection Olomouc Congress Tomáše Rouska jsem se 15. září 2014 zeptal, čím se koncept NH Collection vyznačuje.
Vysokou úrovní pohodlí a osobitou péčí. Cílem je nejen uspokojit, ale překonat hostovo očekávání. Na pokojích je k dispozici nadstandardní vybavení jako profesionální fény, kávovary Nespresso, interaktivní 3D Smart televizory s úhlopříčkou 120 cm, moderní sprchové vybavení, exkluzivní kosmetika a luxusní ložní prádlo. NH Collection hotely nabízejí žehlení zdarma, donášku novin na pokoj, vysokorychlostní internet, pozdní check-out, prodlouženou dobu snídaní, 24hodinovou pokojovou službu a špičkové vybavení posiloven. Zkrátka děláme vše, aby se hosté cítili výjimečně nevšedně. Kvůli našim prvotřídním službám s důrazem na detail pak budou při svých cestách NH Collection hotely preferovat a opakovaně vyhledávat.

Kde všude jsou dnes hotely vaší prémiové značky?
V Argentině (NH Collection Lancaster, NH Collection Jousten), ve Španělsku (NH Collection Palacio de Tepa v Madridu, NH Collection Constanza v Barceloně, NH Collection Santiago v Santiagu de Compostela, NH Collection Sevilla, NH Collection Amistad v Cordobě), v Itálii (NH Collection Vittorio Veneto a NH Collection Giustiniano v Římě, NH Collection Porta Rosa ve Florencii a NH Collection Palazzo Barocchi v Benátkách), v Mexiku (NH Collection Monterrey, NH Collection Guadalajara, NH Collection Santa Fe). Jsem opravdu pyšný, že právě náš olomoucký hotel je součástí třiadvaceti nejprestižnějších hotelů řetězce. Do konce roku přibude ještě dalších devět.

Logo „NH“ dominuje při všech daviscupových zápasech.
Ano, NH Hotels Group je už je řadu let generálním partnerem Davis Cupu. Ostatně náš hotel, NH Collection Olomouc Congress, se nachází v přímém sousedství komplexu sportovišť, a tak je jeho služeb a zázemí využíváno při vrcholných sportovních událostech, soustředěních sportovců, pro firemní turnaje aj. Letos nás potěšili i olomoučtí hokejisté tím, že se probojovali do extraligy. A ještě větší radost nám trvale dělá sama Olomouc svým geniem loci s nepřeberným množstvím atraktivit včetně unikátního Arcidiecézního muzea v areálu jednoho z nejranějších pře­myslovských hradů, který byl bohužel i místem skonu posledního Přemyslovce. Další památka naší univerzitní metropole byla dokonce zařazena na seznam UNESCO… V Olomouci jsem, po svých angažmá v Německu, Rakousku a na několika místech v Česku, začal pracovat v roce 2000 a už si nedokážu představit, že bych se stěhoval jinam. Olomouc je pro život rodin s dětmi jedním z nejlepších měst v rámci celé České republiky. Oblíbila si ji i spousta zahraničních investorů, kteří si zde nebo v blízkém okolí zřídili sídla, což nás těší i po obchodní stránce, protože dalším rokem zaznamenáváme nárůst poptávky od korporátní klientely.Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo
Czt