Menu

Dotkněte se tropů, aniž byste trávili spousty hodin v letadle. Jsou na dosah, se skvělou atmosférou a jistotou slunečního počasí po celý rok. Tropical Islands s celoročním tropickým klimatem leží jen pár desítek kilometrů za Berlínem. Zastřešený gigantický ráj zve k dovádění ve vodě i na břehu. Než se obří hala změnila v tropický ostrov v Indickém oceánu, uskutečňovali zde sen o slavných vzducholodích Zeppelin. Deštný prales fascinuje dvaceti tisíci rostlinami, keři, stromy, palmami, orchidejemi, liánami a dalšími popínavými rostlinami. Více než kilometr dlouhá stezka vede kolem masožravých rostlin, banánovníků a kávovníků. Nad močálem se klene můstek a nabízí pohled na vodní želvy, japonské kapry, sumce a plazy. Voda Pacifiku s plochou čítající na tři tisíce metrů čtverečních má příjemnou teplotu 28 °C. Upravená písečná pláž měřící 200 m je poseta lehátky. Dětský bazén zaručuje radost z koupání i pro ty nejmenší. Laguna z ostrova Bali, rozkládající se na 1200 m?, to je půvabná romantika. Divoká řeka, skluzavky a vířivky zvou k plavání a relaxaci ve vodě teplé 32 °C. V místech, kde laguna hraničí s pralesem, umocňuje atmosféru džungle jeskyně a vodopád. Na procházku se můžete vydat po bulváru kolem pestrých obchůdků. K vidění je věrná kopie impozantní brány z ostrova Bali, která je vstupem do vesnice se stavbami z Thajska, Bali, Bornea a Samoy. Zdejší stylové restaurace pro vás mají jedinečné kulinářské zážitky. Tropino Club – to je 4000 m? se spoustou dětské zábavy. Objekty evokující unikáty světového kulturního dědictví, jako např. gejzíry a jezera Waiotapu, jsou kulisou pro wellness zónu. Nerosty tří zón – růžového křemene, ametystu a křišťálu – působí pozitivně na tělo i na duši. Bahenní lázně jsou inspirované čedičovou soutěskou Alcantra. Indický Sloní chrám skrývá parní lázeň. Klasicky trpké aromatické substance v kamenné sauně v chrámu Angkor Wat povzbuzují krevní oběh a podporují pročišťování organismu. Perličkové bazény Waiotapu umocňují dráždivá dobrodružství z džungle. Večer pak se tropické ostrovy mění v magické jeviště pro zábavnou a laserovou show.

Novasol je součástí společnosti Wyndham Exchange & Rentals divize Wyndham Worldwide. Je značkou prvotřídní kvality, dobrých služeb a důvěryhodnosti. Motto: „Dodržíme, co jsme slíbili, a ještě o trochu víc“ je pro něj zákonem. Coby Nordisk Ferie vstoupil na trh v roce 1968 v Dánsku s pobyty v rekreačních domech v Norsku. Z malé kodaňské firmy se záhy stal největším pronajímatelem rekreačních objektů v Evropě s filiálkami v řadě zemí. V pobytových místech, kde pronajímá nejvíce rekreačních domů a apartmánů, má vlastní servisní kanceláře. Od firem s podobným zaměřením se liší důsledným osobním přístupem k zákazníkům a špičkovou kvalitou. Zásadní pro něj je spolupráce s majiteli domů a bytů, které pronajímá. Motivuje je k tomu, aby své objekty neustále zvelebovali, a zvyšovali tak komfort pobytů. Koncept podnikatelského úspěchu Novasolu je založen na dodržování zásad solidnosti a vzájemné důvěry bez ohledu na to, zda se jedná o zákazníka nebo majitele rekreačního domu.

Novasol bude mít rekreační domy u Tropical Islands

31. 03. 2010

S ředitelem NOVASOL Group pro střední Evropu panem Wolfgangem Quilitzem se potkáváme 11. března 2010 večer v aquaparku Tropical Islands. Ale nemusel jsem tentokráte víc než deset hodin letět letadlem, ani týdny plout kamsi do Indického oceánu. Pouze jsem si z veletrhu ITB Berlin odskočil do haly ke Skandinávcům na stánek společnosti Novasol a přijal nabídku zúčastnit se kousek od Drážďan jejich firemní prezentační akce.
Pane řediteli, proč zrovna v Tropical Islands?
Protože v červnu 2010 budeme v jeho bezpros­tředním sousedství uvádět do provozu první zcela nové rekreační domy, kterých tu vedle obří haly Tropical Islands bude do konce roku na tři sta. Domy rodinného typu budou tří kategorií. Náš „balíček“ bude spolu s ubytováním v nich obsahovat i možnost bezplatného vstupu do haly po celou dobu pobytu, vyjma dne odjezdu! Tropical Islands je unikátní záležitostí a prvořadou evropskou turistickou atrakcí. To není pouze zábavní park či aquapark, a nebo jen obří botanická hala. Zkrátka je to jedinečný koncept, jak se vším všudy přenést tropickou krajinu, přírodu a atmosféru do našich daleko drsnějších klimatických podmínek. Již nyní je totiž Tropical Islands místem hojně navštěvovaným českými turisty. A samozřejmě nejen jimi, čehož si je samozřejmě globálně působící firma NOVASOL Group dobře vědoma. A toto je naše reakce na rostoucí poptávku po tropickém ráji!


 

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo
Dallmayr
PF 2021 CzechSpecials