Menu

Nápadité programy pro děti, aby se každý večer těšily na další den

23. 01. 2006

12. ledna se v Brně na Středoevropském veletrhu cestovního ruchu GO konala prezentace katalogů cestovní kanceláře Happyland Bohemia. Ředitelky cestovní kanceláře Happyland Bohemia paní Evy Matolínové jsem se při té příležitosti zeptal, jaký byl pro tuto cestovní kancelář první rok působení na českém trhu.
První sezona nás mile překvapila počtem klientů, a jsem přesvědčena, že jsme je nezklamali. Vycházím z velkého množství příznivých ohlasů. Setkávali jsme se s nimi i poté, co jsme začátkem prosince 2005 rozeslali katalogy Happylandu na rok 2006. Pro řadu zákazníků bylo jejich obdržení impulzem nám zavolat. A co nás těší neméně, rezervovat si naše zájezdy. Řada poukazů Happyland Bohemia na pobytové zájezdy se tak ocitla pod vánočním stromkem. Našim agenturním prodejcům se hlásili klienti a zajímali se o nový katalog na sezonu 2006 ještě dávno předtím, než byl vytištěn. Velmi nás těší, že se na základě referencí od spokojených hostů o dovolenou s Happylandem zajímají i noví klienti. A to se dobře poslouchá.

Přízeň spotřebitelů se nejlépe získává přes koníčky manželů a tatínků, přes péči o atraktivní vzhled a kondici maminek a manželek a především pak prostřednictvím toho, co okouzluje a dělá radost dětem. Happyland Bohemia se rozhodl využít vysoké vnímavosti cílových skupin a přišel na český trh s produktem dominantně určeným rodinám, s důrazem na komfort dětí.
Byla to velice šťastná volba, protože při dosahování pohody a osobního štěstí je jednou z nejdůležitějších věcí apel na rodinu. Jsme přesvědčeni, že příjemně strávená dovolená je jedním z nástrojů, jak této pohody a radostí života dosahovat. Rozhodli jsme se proto být cestovní kanceláří, která se specializuje na rodinné dovolené a dokáže pro ně vytvářet optimální podmínky. Cestovní kanceláří, která se postará nejen o základní věci, jako je doprava, strava, ubytování apod., ale i o kvalitní a nápadité programy pro děti tak, aby se každý večer těšily na další den. Na hry, na animátory a na báječné užívání si prázdnin s často novými kamarády. Cestovní kanceláří, která dokáže vytvářet adekvátní programové zázemí a pohodu i pro jejich rodiče a dospělé vůbec. A to vše v příznivých cenových relacích v resortech a hotelích, v nichž je vysoká kvalita samozřejmostí.

Co firemní klientela a incentivní programy?
Klubové hotely Happyland Bohemia jsou pro incentivní programy jako stvořené. V oblasti forfetů jsme pochopitelně, ochotni a schopni firmám vyjít vstříc, a to i v rámci vzdělávacích akcí a školení. Podle specifických požadavků a představ.

Mohla byste představit katalog cestovní kanceláře Happyland Bohemia 2006?
Co se týče zařazených produktů, vycházíme z filozofie loňského katalogu. Nabídka na letošní rok je však minimálně o padesát procent širší. Rozšířili jsme portfolio velice kvalitních hotelů a resortů s vynikajícími službami. Vyšli jsme vstříc požadavkům valné části klientů, a pokud to v resortech a hotelích jde, dáváme dospělým v daleko větším rozsahu než loni možnost volit služby all inclusive. Pochopitelně pokračujeme též v programu dětský all inclusive zdarma, a to i v případě, že si dospělí zakoupí jen polopenzi, resp. plnou penzi. Co se týče motivačních programů, opět jsme vyhlásili motivační akci pro klienty, kteří si zakoupí zájezd do klubových hotelů Klub Happyland. V osudí štěstí čekají na výherce obdobné ceny, jako ty v prosinci loňského roku, které vylosovala paní Helena Vondráčková. Jsou to rodinné dovolené v sezoně 2007. Na Turecké Riviéře v hotelu Lyra all inclusive, v Egyptě v Tabě v hotelu Sofitel a na Rhodosu v hotelu Romanza Mare. Ve slevových programech do konce ledna nabízíme 15% slevu za včasný nákup a slevami za včasný nákup budeme zákazníky motivovat i v měsících únoru a březnu. Hojně využívanými slevami jsou i narozeninové, novomanželské, seniorské a veletržní. Když se začtete do našeho katalogu, jistě si tam vyberete. Létat začínáme v květnu a v červnu. Pro provizní prodejce pak chystáme řadu atraktivních infocest.

Mohla byste přiblížit některá z pobytových míst? Prý letos bude opět veliký tlak na Řecko…
Máme ale i Kypr. Z pevninského Řecka v našem katalogu figuruje Peloponés. Z ostrovů Kréta a Rhodos. Nabídku jsme rozšířili i v Egyptě. Létáme nejenom Tabu, která měla loni velký úspěch, ale i Ain el Soukhnu, která se nachází cca 90 km od Káhiry. Je to nové středisko s velmi krásnými hotely. Z Baleárských ostrovů budeme své klienty vozit nejen na Ibizu, Mallorcu, ale po vynikajících zkušenostech z loňska jsme přibrali i Menorcu a Formenteru. Jsou to ostrovy známé nejen skvělými službami, ale i nádhernými písčitými plážemi a uhrančivě krásnou přírodou, která skýtá skvělé možnosti na aktivní oddech. Takže pokud už někdo pobýval na Mallorce či Ibize, může své poznatky rozšířit o nové zážitky. Navíc za velice výhodných podmínek, protože do 31. ledna 2006 máme v nabídce First Moment balíček služeb Gold All Inclusive úplně zdarma, resp. se 70% slevou.

Co závěrem?
Ráda bych čtenáře Všudybylu a jejich přátele pozvala do našeho stánku na veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se bude konat 23. až 26. února v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Expozice cestovní kanceláře Happyland Bohemia bude označena číslem 150 a návštěvníci veletrhu jí najdou ve střední hale Průmyslového paláce. Zároveň bych ráda využila této příležitosti a všem popřála, v souladu s podnikatelskou filozofií cestovní kanceláře Happyland Bohemia, hodně pohody, rodinného štěstí a radostí života i v roce 2006.www.happy-land.cz

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001