Menu

„Nikdy jsem v tom hotelu nebyl.
Jen jsem kolem něj jezdil na kole.
Byl mi sympatický.
Tak jsem mu poslal svůj hlas.“
Václav Bublík – držitel 1. ceny pro hlasující

Můj hotel 2000

21. 12. 2000

Doc. Jarmila Jindrová z VŠE Praha pózuje pro fotografy za řídítky druhé ceny – skutru, jejímž výhercem se na základě losování stal pan Jaroslav Hanuš (vlevo)

Náhoda přeje připraveným. Pan Václav Bublík (napravo) přebírá první cenu pro vylosovaného hlasujícího. Pan Bublík, je živým důkazem toho, jak se vyplácí jezdit na kole po Šumavě. Navíc jezdit na kole po Šumavě kolem hotelu. A navíc tomu hotelu na Šumavě, okolo nějž jezdíte na kole, dát svůj hlas v Anketě „Můj hotel“. Takže, na fotografii je zachycen okamžik, kdy pan Bublík, i díky své cyklistické vášni, přebírá od tiskového mluvčího Philip Morris Marka Hlavici (uprostřed) a Václava Danča ze Smart communications (nalevo) hodinky Zepter v hodnotě 100.000 Kč.

„Podívejme se vítězce na zoubek…“ Původní profesí zubní lékař MUDr. Jan Svoboda, toho času poslanec(nalevo), Dr. Marta Marianová, ředitelka dvojnásobného vítěze Ankety „Můj hotel“ hotelu Regina**** Praha (uprostřed) a původní profesí její kolega z branže Pavel Lang, toho času rovněž poslanec Parlamentu ČR a předseda jeho Podvýboru pro obchod a cestovní ruch (napravo).

„Tak na „Můj hotel“, ale také, pánové, na ten váš…“ Ředitelka hotelu Regina Marta Marianová (uprostřed), Viliam Paulíny, ředitel hotelu Paulíny (zcela napravo), Karel Růžička, ředitel hotelu Biocel Soláň (druhý zprava), Jiří Motan, ředitel hotelu Diana Velké Losiny (druhý zleva). Prezident Sdružení podnikatelů v pohostinství a cestovním ruchu Sylvio Spohr (zcela nalevo) je „jen“ spolumajitelem proslulého pražského Restaurantu a billiardového klubu Café Louvre v Praze.

„Ten, ten, ten nebo ten…“ Všichni jsou Top Ten Ankety „Můj hotel“ Ceny Phlilip Morris pro nejoblíbenější hotel v České republice. Zleva: Václav Sklenář – ředitel hotelu Srní, Karel Růžička – ředitel hotelu Biocel Soláň Velké Karlovice, Zdeněk Kratěna – prezident společnosti Hotel S.E.N. Senohraby u Prahy, Jiří Motan – ředitel hotelu Diana Velké Losiny, Marta Marianová – ředitelka hotelu Regina Praha, Tereza Urbánková – Public Relations Manager Hilton Prague, Richard Novotný – General Manager Club Hotelu Praha Průhonice, Dagmar Pavlová – Executive Manager Hotelu Imperial Ostrava, Božena Dufková – generální ředitelka hotelu Voroněž Brno a Roman Vacho – General Manager Grandhotelu Pupp Karlovy Vary.

„Možnost volby jako služba zákazníkům? Tak na to si pánové ťukneme.“ Zleva: Government Relations Manager Tabák a.s. Vladimír Lang, generální sekretář Národní federace hotelů a restaurací Vladimír Štětina a za Smart communications Václav Dančo

Cenu Phlilip Morris pro nejoblíbenější hotel v České republice za první místo pro hotel Regina**** předávají paní Martě Marianové poslanec Pavel Lang (vlevo) a ředitel odboru mezinárodní spolupráce v cestovním ruchu Ministerstva pro místní rozvoj ČR Pavel Franěk.


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo
Dallmayr
PF 2021 CzechSpecials