Menu

Město nejen pro turisty

20. 05. 2007

Český Krumlov
je již několik let jedním z nejvíce navštěvovaných míst České republiky. Mnohými je vnímán pouze jako cíl romantických výletů a milovníků vodácké turistiky. Možnosti Českého Krumlova však dnes spadají mnohem dále než jen do úrovně turistického ruchu. Historická část města mění svůj ráz a začíná pronikat i do povědomí konferenční a incentivní turistiky. Zájem o spojení historie s nabídkou bohatých kulturních, sportovních a zábavních programů nejen pro firmy je i jedna z mnoha cest, kterou se vydal českokrumlovský Hotel U Města Vídně****. Tento hotel je právem řazen do business class kategorie s komfortním zázemím pro turisty i firemní klientelu. Součástí hotelu je tak i moderní konferenční centrum a „Executive Floor“.

Hotel U Města Vídně****
Při naší návštěvě nás zaujala nejen kvalita, s kterou je postaráno o hosty, ale i vysoká úroveň nabízených konferenčních služeb. Hotel je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, moderních forem školení, workshopů, prezentací a dalších významných událostí, které vám místní banketní oddělení připraví přesně na míru. Jedinečná je i široká nabídka incentivních a teambuildingových programů nejen pro firmy. „Rádi si hrajeme, splnění sebeexcentrič­tějšího přání našeho hosta je pro nás potěšením“, tak by se dalo ve stručnosti vyjádřit motto zmíněného banketního oddělení Hotelu U Města Vídně. Abychom vám nezůstali dlužni stručné představení. Hotel U Města Vídně je moderně renovovaným hotelem, který nabízí komfortní ubytování v 66 pokojích, Junior Suitech a apartmánech, vybavených vlastním sociálním zázemím, satelitní TV a internetovým připojením. Navíc je možno se ve většině společných prostor hotelu připojit k internetu i bezdrátově.

Zahrada Vídně
Součástí hotelu je i Gourmet Restaurant „Zahrada Vídně“, nabízející výjimečně kvalitní kuchyni v podobě specialit českých i mezinárodních, v jehož historickém podzemí naleznete unikátní Vinný sklep s nabídkou těch nejvybranějších světových vín a unikátní „klubovou“ atmosférou. Možnosti hotelu jsou rozšířeny také o zajištění kompletního cateringového servisu i mimo vlastní prostory.

Konferenční centrum Latrán
Zvláštní pozornost si pak zaslouží Konferenční centrum „Latrán“ v prostorách hotelu pro pořádání firemních akcí až pro 120 osob, vybavené nejmodernější konferenční technologií a napojené na televizní okruh hotelu. Dění v konferenčních místnostech je tak možno sledovat přímo z pokoje, což se při naší návštěvě ukázalo jako velmi přínosné. Bohatá nabídka služeb v oblasti MICE turistiky je vhodně doplněna i o možnost společenského a sportovního vyžití nejen na řece Vltavě, ale také na nově otevřeném golfovém hřišti v těsném sousedství Českého Krumlova. Široká nabídka služeb však tímto nekončí a možnosti hotelu sahají ještě mnohem dále. Více informací naleznete na hotelových internetových stránkách.

Hotel U Města Vídně
Latrán 77, 381 01 Český Krumlov
tel.: 380 720 111 fax: 380 720 119
e-mail: info@hmv.cz


www.hmv.cz

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001