Menu

Luxusní stomatologická klinika

25. 02. 2011

Elite Dental
na Novém Městě Pražském se nachází v historickém „Domě u Zídků“, kde před staletími sídlil pravděpodobný první pražský zubař. Disponuje týmem renomovaných stomatologů a zdravotníků a špičkovým vybavením, např. stomatologickým operačním laserem či ozonem. Posláním kliniky Elite Dental je minimalizovat dobu léčby a poskytovat maximální komfort. Mottem kliniky je „bezbolestná stomatologie“. Ošetření je velice šetrné. V případě potřeby a na základě přání se zákroky provádí i v analgosedaci. Mezi prováděné zákroky např. patří: laserová diagnostika a radiodiagnostika; dentální hygiena; bělení zubů; ošetření zubních kazů; odstranění zubního kamene; implantáty; celokeramické a metalokeramické korunky; keramické fasety; ortodoncie – standardní i lingvální rovnátka; jako jediná zubní klinika ve střední Evropě Elite Dental exkluzivně provádí Lumineers Veneers – tzv. „Hollywood Smile“. Její stomatologové jsou vynikajícími odborníky z řady zemí, např. Německa, Švédska, Francie, Izraele aj. Odborně publikují v Česku i zahraničí. Mj. jsou např. schopni léčit parodontózu tzv. augmentací kosti (doplněním kosti). Na americké implantáty klinika poskytuje doživotní záruku. Díky nejmodernějším postupům a technologiím dokáže výrazně zkracovat rekonvalescenci.

Lingvální rovnátka
Rovnátka se používají k opravě vad jako předkus, zkřížený skus, otevřený skus, křivé zuby a různé jiné vady zubů a čelistí, ať už kosmetické nebo strukturální. Hlavním důvodem, proč mnoho lidí váhá, zda si dát nasadit rovnátka či nikoliv, je ten, že po dobu až tří let mají na chrupu umístěny nevzhledné kovové zámky. Neřešení křivých zubů ale má i velká zdravotní rizika. Přesto je toto dilema zcela pochopitelné, především pro lidi, kteří se svým úsměvem živí. Řešením byla donedávna rovnátka keramická, ta jsou díky své bílé barvě vidět výrazně méně. Nicméně i to je dnes již překonáno. Jako jedno z mála pracovišť v České republice Elite Dental nabízí plnohodnotná neviditelná rovnátka, která se fixují na zadní stranu zubů.

Bělení zubů
Provádíme bělení zubů. Ale nejen proto, že dokonale bíle zuby nemá od přírody téměř nikdo. Běžná barva je světlým odstínem žluté. Celkové zabarvení zubů totiž ovlivňuje kromě vrozených dispozic např. kouření, pití kávy nebo čaje.

Implantáty
Za posledních pár let prodělala implantologie raketový vzestup. Představte si rozpadlý zub, který už nelze zachránit. V případě, že je stav kosti a okolní tkáně v pořádku, bezprostředně po jeho extrakci v Elite Dental zavádí implantát. I v případě, že je kosti nedostatek, mají řešení v podobě její augmentace, tedy doplnění. Podobným způsobem umí léčit i parodontózu. Po návštěvě implantologa klient odchází s novým zubem, který nikdo nedokáže identifikovat jako protetickou náhradu. Zákrok lze na Elite Dental provést v lokální nebo celkové anestezii.

Lumineers Veneers
Lumineers Veneers je unikátní americká technologie ultratenké fasety, která překryje jakoukoli estetickou vadu zubů bez nutnosti jejich trvalého poškození zbroušením. Tloušťka fasety je srovnatelná s tloušťkou oční čočky. Na tuto technologii je poskytovaná záruka 5 let. Životnost je však plných 25 let. Tuto technologii provádí Elite Dental Prague jako jediná klinika v Česku.
Plán ošetření i celkový rozpočet obdrží pacient dopředu. Léčebné péče a služeb stomatologické kliniky Elite Dental využívají politici, byznysmeni i hvězdy show businessu aj. Dopřejte si stejnou kvalitu!


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001