Menu

V síti Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení jsou mj. dva pozoruhodné hotelové komplexy. Vojenská zotavovna Bedřichov a Vojenská zotavovna Měřín. Oba spojuje příjemné prostředí v atraktivních lokalitách České republiky, rozsáhlá nabídka služeb, neobyčejně bohaté zázemí, moderní interiéry i personál, poskytující služby na vysoké společenské úrovni. Dokonalý servis je díky soustředění všech služeb do ucelených komplexů poskytován po celý rok a hoteloví hosté zde mohou i za nepříznivých klimatických podmínek využívat bohatou nabídku sportovního a kulturního zázemí. Vojenská zotavovna Bedřichov ve Špindlerově Mlýně i Vojenská zotavovna Měřín na břehu Slapské přehrady jsou vybaveny jako hotely kategorie *** a jsou jako stvořeny pro pořádání akcí kongresového typu. Jejich služby v této oblasti vysoce hodnotí představitelé firem a institucí z domova i ze zahraničí.

Lákavé tipy pro kongresovou turistiku

20. 05. 2007

rovněž disponuje řadou jednacích prostor, variabilně upravitelných pro nejrůznější typy jednání, přednášek nebo školení. Personál má bohaté zkušenosti z pořádání akcí kongresového charakteru. Od zabezpečování školení a seminářů až po organizování mezinárodních konferencí. Pro větší akce je k dispozici moderní, kongresovou technikou vybavený, společenský sál s kapacitou 100 osob školně a 200 osob divadelně. V tomto sálu se také pořádají slavnostní rauty, recepce, taneční večery i diskotéky. Na požádání může být poskytnut catering, zahrnující občerstvení při jednáních, bufetovou plnou penzi, rauty i dny regionálních kuchyní. V hotelové budově mají hosté k dispozici i kinosál s širokoúhlou projekcí.
Součástí rozsáhlého hotelového komplexu na pravém břehu Vltavy (50 kilometrů jižně od Prahy) je restaurace pro 130 osob, kavárna pro 65 osob, Country saloon pro 40 návštěvníků a stylová letní restaurace Mořská panna pro 60 hostů. Klienti zotavovny si velmi pochvalují venkovní krytý gril, kde se do zlatova rožní selata, klobásy, kuřata a další gurmánské speciality.
Velkým lákadlem je vlastní motorová vyhlídková loď pro 80 cestujících. Vozí hotelové hosty po Slapské přehradě a k příjemné plavbě přispívá podávané občerstvení a hudba. Pro zájemce o menší plavidlo je v areálu k dispozici půjčovna loděk, šlapadel a kánoí.
Zotavovna má ubytovací kapacitu v 75 dvoulůžkových pokojích, 10 třílůžkových pokojích a ve 4 nově zrekonstruovaných apartmánech. V areálu je 28 dvou až čtyřlůžkových chatek. Všechny chaty mají svoji kuchyňku, se základním vybavením, ledničku, sprchový kout a WC.
V areálu je parkovací plocha pro přibližně sto motorových vozidel. Klienti mohou využít také nový klimatizovaný hotelový autobus.

Kapacity hlavních jednacích místností:
společenský sál pro 100 osob školně nebo 200 osob divadelně
dvě učebny pro 30 osob školně
kinosál pro 100 osob

Dispozice pro kongresovou turistiku
Ve všech jednacích prostorech je možnost bezdrátového připojení k internetu. Jsou vybaveny kongresovou technikou (dataprojektor, plátno, laserové ukazovátko, flipchart atd,) a ozvučením. V každé je možné zajistit občerstvení i v průběhu jednání.

Sportovní a relaxační zázemí
Krytý bazén s toboganem, vířivkou, divokou řekou a dalšími vodními atrakcemi; masáže ruční i podvodní; vířivky; sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem; tělocvična s ozvučením; 2× dvorce na squash; 2 posilovny; bowling se čtyřmi dráhami; turbo solárium; 2 posilovny; kulečníky; 1 krytý a 3 venkovní tenisové kurty; venkovní kurty na nohejbal a volejbal; půjčovna sportovních potřeb – loděk, horských a trekingových kol atd.

www.vzmerin.czArchiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

Česká chuťovka