Menu

Klienti Top Hotels Group se nechali unést

10. 07. 2009

„Nechte se unést…“, těmito slovy lze shrnout slavnostní zahájení sezony společností TOP HOTELS GROUP a.s. Se svými obchodními partnery a přáteli uvítala sezonu vpodvečer 9. června 2009 v jedinečných prostorách rozlehlé Japonské zahrady TOP HOTELU Praha. Hosty, mezi kterými byl i ministr pro místní rozvoj Rostislav Vondruška nebo Miss Europe& World – Junior Czech Republic 2009 Michaela Haladová, přivítal generální ředitel TOP HOTELU Praha Jan Tlapa. Své třetí narozeniny zde oslavil ALBION HOTEL, v čele s generální ředitelkou Danou Dzurňákovou.
Zlatým hřebem večera se stal horkovzdušný balón. Po jeho nafouknutí v hotelové zahradě přímo před zraky přítomných hostů si tito mohli vyzkoušet vzlety na laně. Odnesli si tak nezapomenutelný zážitek, stejně jako dalších deset výherců voucheru na let v balónu. Velké oblibě se těšili i karikaturisté či ukázky thajských masáží, které nabízí hotelové wellness. Pro hosty byl připraven bohatý raut. Večerem přítomné s noblesou provedl Jiří Vejvoda.
“Jsme rádi, že se naše rauty těší oblibě. Není se čemu divit, vždyť naši kuchaři posbírali za své kulinářské umění už pěknou řádku medailí na světových i domácích soutěžích. Počasí nám nakonec přálo, a mohli jsme si tak užít celý večer pod širým nebem v naší Japonské zahradě. I když to bylo organizačně o to náročnější, že ve stejný čas se u nás konala jiná prestižní akce – Kulatý stůl za účasti ministra vnitra Martina Peciny a jeho prvního náměstka Jiřího Komorouse..“ dodává k průběhu akce Jana Rišková, PR manažerka společnosti.

Děti oslavily v TOP HOTELU Praha svůj svátek
O několik dní dříve se v TOP HOTELU Praha sešly děti z celého okolí, aby zde oslavily svůj svátek. Hotel pro ně uspořádal v sobotu 30. května Dětský den. A i když počasí venkovním hrátkám nepřálo, děti si nenechaly zkazit radost a plně si užívaly her a soutěží, které pro ně byly připraveny v prostorách hotelu. Největší atrakcí se stal elektrický býk, ale i karaoke, trampolína, nafukovací hrad, kuželky, minigolf a další program se těšily velké oblibě.
„Je úžasné pozorovat, jak se děti radují a je jim úplně jedno, že venku prší a je zima. Dovedou si užít každý okamžik – to by se od nich měli naučit i mnozí dospělí.. Na rodiny s dětmi se zaměřuje náš hotel i dalšími službami – letos jsme zavedli brunche v TOP HOTELU Praha, které budou po krátké letní pauze obnoveny opět v září, v našem wellness centru nabízíme zvýhodněné rodinné vstupné, plánujeme výstavbu pískoviště na zahradní terase Pivovarské restaurace“, přibližuje aktivity hotelu pro místní obyvatele PR manažerka společnosti Jana Rišková.


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

Česká chuťovka
ahr - volba