Menu

Hotel Olympia****

Hotel Olympia**** Mariánské Lázně

23. 01. 2006


se nachází v centru Mariánských Lázní blízko krásných parků a lesa. Kolonáda se Zpívající fontánou je od něj vzdálena pět deset minut chůze. K dispozici je 83 standardních dvoulůžkových pokojů, 1 pokoj pro postižené, 3 junior suity, 3 apartmány, 4 family suity a 2 prezidentské apartmány. K jejich vybavení patří televizor se satelitním příjmem, minibar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, internetová přípojka, digitální ovladač pokojové teploty, chipový kartový přístupový systém. Celkový dojem umocňují jemná a zajímavá kombinace barev,cit pro detail a kvalitní mobiliář. 80 pokojů je vyhrazeno pro nekuřáky. Domácím zvířatům je vstup povolen. Hotel má vlastní podzemní garáže s kapacitou 30 stání.

Balneocentrum
se nachází v prvním patře. Díky svému špičkovému komplexnímu vybavení nabízí rozsáhlou škálu procedur. Je zde bazén 9 × 5 m se slanou vodou, masážními lůžky a protiproudem, lékařské ordinace, hydroxer, perlička, uhličitá, aroma a rašelinová koupel, suchá uhličitá koupel, klasická celková i částečná masáž, rehabilitační, podvodní, aromatická a lymfatická masáž, thermo spa, elektroterapie, magnetická terapie, ultrazvuk, laser, parafinové zábaly, rašelinové obálky, plynové injekce, inhalace, hydrocolon, oxygenoterapie, lymfatická drenáž, rehabilitace, aqua sun, finská sauna a 2 infrasauny.

Gastronomická střediska
Restaurace Athéna, kavárna Sophia i lobby bar nabízejí v příjemném prostředí přátelskou obsluhu, mezinárodní i českou tradiční kuchyni a výrobky vlastní cukrárny.V res­tauraci je k dispozici WiFi – HotSpot. Snídaně a polopenze jsou zajištěny formou švédských stolů s bohatým výběrem teplých i studených pokrmů, čerstvého ovoce a zeleniny. Hosté mají celodenní možnost si objednávat a la carte.

Další služby,
které hotel nabízí, jsou směnárna, hotelový trezor, faxování a kopírování, čištění obuvi, praní prádla, čištění a žehlení oděvů, prodej hygienických potřeb, kosmetické studio, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, taxi, výlety a vycházky do okolí Mariánských Lázní, zajišťování vstupenek na kulturní a sportovní akce, objednávání startovacích časů na golfovém hřišti, tenisových kurtech, projížděk na koních, zajišťujeme i možnosti lovecké turistiky a další programy podle požadavků zákazníků.

9. prosince loňského roku byl v Mariánských Lázních slavnostně otevřen nový luxusní lázeňský hotel Olympia. Když jsem k němu přijel, velmi jsem se podivil, že jsem si tohoto objektu za ta desetiletí, co se do Mariánek jezdím léčit, nikdy nevšiml. Měl jsem totiž pocit, že tu stojí odedávna. Přitom se však jedná o úplně nový objekt. Dojem, který vyvolává, je dán šťastným konceptem architektů paní Květenské a pana Pšeničky, kteří na místě, kde stával zchátralý dům, vyprojektovali hotel, jenž je objemově poměrně dost velký, a přitom zapadá do původní mariánskolázeňské architektury. Všechny prostory, které tu jsou, tzn. dvě restaurace, lobby bar, hotelová hala, sedm set čtverečních metrů balnea i pokoje, jsou koncipovány s výhledem minimálně patnácti let dopředu. Veškeré procesy jsou napojeny na špičkovou výpočetní techniku a i díky tomu např. protipožární opatření splňují normy, které Evropská unie teprve bude uplatňovat.www.olympiamarienbad.cz

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo