Menu

Čtyřhvězdičkový wellness hotel Pohoda nabízí komfortní ubytování v 90 pokojích a 2 apartmánech. Je vybaven wellness centrem, saunovým světem a relaxačním centrem. V jeho Dětském ráji děti najdou prostor pro pořádné řádění a dospělí k odpočinku. Dospělým i dětem je určen miniworkout park se stroji pro cvičení vlastní vahou. Při nepříznivém počasí je možné se uchýlit do vnitřních prostor Pohodové osvěžovny, kde je útulný dětský koutek s miniaturní kuchyňkou a pohádkami. Hotelová restaurace se charakterem, gastronomií a standardem služeb řadí mezi prémiové podniky. S kapacitou 146 míst rozdělených do tří částí nabízí flexibilní uspořádání prostoru. Konferenční a party prostory s audiovizuální technikou a wi-fi připojením lze rozčlenit na tři samostatné salonky. Díky variabilitě s kapacitou až 150 míst umožňují pořádání firemních a společenských akcí, školení, seminářů, oslav, svateb apod.

Firmy volí wellness hotel Pohoda****

31. 12. 2018

Rozhovor s ředitelem wellness hotelu Pohoda Josefem Michálkem jsem začal konstatováním, že rok 2018 byl pro jejich hotel úspěšný.
Z hlediska poptávky určitě. Ubytování nám meziročně stouplo v řádu tisíců lůžkodnů. To je vítaný trend. Pro nás to znamenalo odbavit víc hostů a mělo by i vyšší zisk. Současná situace na trhu práce ale způsobila, že jsme se v návaznosti na potřebu čtyřhvězdičkového personálu rozhodli podstatnou část navýšení obratu vrátit zpět do pohodového týmu formou odměn. Díky tomu si hotel Pohoda buduje pozici jednoho z nejlépe platících zaměstnavatelů v regionu.

Za to vás zaměstnanci musejí milovat.
To nevím, ale odvádějí skvělou práci. Jsme pyšní na náš tým, na to, že nemáme velkou fluktuaci. Hosté, kteří k nám opakovaně jezdí, rádi vidí tváře, se kterými se tu setkávali před dvěma třemi lety, což přispívá k jejich celkové pohodě. Jsem rád, že tu máme pana šéfkuchaře Janču, který je opravdovým lídrem gastronomického týmu. Při firemních a dalších akcích poutavě prezentuje dílo hotelové kuchyně, což klientela vysoce kvituje a ráda nás vyhledává.

Byznys, u kterého klienti zpravidla nehledí na korunu, lze dělat přes koníčky tatínků a nákupy, kterými dělají radost ženám a dětem.
Začnu od dětí a od koníčků maminek a tatínků. Luhačovice, jak dokresluje život plný sportovních a dalších volnočasových aktivit kolem nedaleké přehrady, jsou u rodin s dětmi čím dál oblíbenější. Daří se tu reagovat na jejich poptávku a budovat infrastrukturu, která jim vychází vstříc. Ostatně mohu zmínit i Dětský ráj, který je součástí wellness hotelu Pohoda, kde se mohou děti vyřádit. A nejen děti hotelových hostů, jelikož prostor je volně přístupný i široké veřejnosti. Dětská hřiště v Luhačovicích jsou a rostou i na dalších místech. Kulturní vyžití – divadelní představení pro děti a akce pro rodiny s dětmi – tu jsou také na vzestupu.

Wellness hotel Pohoda ráda vyhledává firemní klientela. V době finanční a realitní krize totiž měla zapovězeno dělat akce v pětihvězdách, a tak dodnes upřednostňuje čtyřhvězdičkové hotely s pětihvězdičkovými službami.
Náš hotel má certifikovaný čtyřhvězdičkový standard. Splňuje veškeré náležitosti této úrovně. Jak technické, tak společenské. Je-li úroveň čtyřhvězdičková, nebo pětihvězdičková, koneckonců rozhoduje host. My to ctíme a snažíme se poskytovat služby na co nejvyšší úrovni.Archiv vydání

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2019
02/2019 číst aktuální číslo
travelcon
Restaurace Novoměstský pivovar
Czech specials new