Menu

Dovolená na palubě plovoucího domu

08. 07. 2015

Dovolená na palubě plovoucího domu? Pro řadu těch, kteří to ještě nezkusili, je to téma na veliké rozhodování. Na jedné straně docela příjemné bydlení v komfortu – ale na vodě, na straně druhé nevýhody plynoucí z obav o zvládnutí vozidla, které se chová trochu jinak než naše nové auto.
Ale jaké obavy? Novasol přece nenabízí nic jiného než příjemné strávení volného času. Přímo z obýváku se díváte na hladinou jezera, osvěžíte se a na volné palubě na sebe necháte působit blahodárné sluneční paprsky. Z paluby nahodíte udici a k obědu máte čerstvý úlovek. Nepotřebujete pláž a občerstvení máte ve vlastní lednici.
K takové dovolené není nutné mít řidičák, hausbót je spojen s pevninou a po můstku přejdete i se svým jízdním kolem na nejbližší cestu k pekárně pro ranní pečivo, pro noviny nebo se jen tak proběhnete, pokud to ranní teplota ještě dovolí. Podvečerní a večerní posezení na hausbótu patří k příjemným zážitkům, které si odvezete do svých domovů. Noví přátelé, radost vašich dětí a spousta vzpomínek a obrázků, které vám připomenou dovolenou, na jakou se často nejezdívá.
Novasol, stejně jako řada dalších subjektů cestovního ruchu, přichází s nabídkou a pozváním na hladinu jezer kolem Berlína. Ve všech lokalitách berlínských jezer je dobře postaráno o pohodlí a volný čas rekreantů. Novasol zvolil pro získání prvních zkušeností právě tuto oblast, která je známá svým stálým letním podnebím a dobře vybaveným zázemím.
Hausbóty flotily Novasolu byly postaveny pro účely rekreace. Najdete zde dobře vybavené kuchyňky, jídelní a obývací prostory zařízené tak, aby vyšly vstříc všem požadavkům patřícím k příjemně strávené dovolené. Ložnice, koupelny i sociální zařízení odpovídají nárokům doby.
Všechny hausbóty jsou plně schopné plavby a jejich rychlost se pohybuje kolem 12 kilometrů za hodinu. Pokud se rozhodnete změnit kotviště, snadno najdete další. Hausbót je lehce manévrovatelné plavidlo vybavené moderními prvky pro zpříjemnění pohybu po vodní hladině. A navíc, Novasol je vždy radou i skutkem nablízku. Tak tedy bez obav plnou parou na dovolenou!


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

Česká chuťovka
ahr - volba