Menu

Wellness hotel Pohoda**** je vybaven wellness centrem, saunovým světem a relaxačním centrem, kde za asistence odborně školených masérů a masérek můžete dosáhnout harmonie duševních i tělesných prožitků. Jeho Dětský ráj má podobu teras, na kterých děti najdou prostor pro pořádné řádění a dospělí k odpočinku. Po vstupu do Dětského ráje upoutá relaxační terasa Pohodové osvěžovny s občerstvením vybízející k posezení, odkud je vidět na hrající si děti. V její bezprostřední blízkosti je veliké pískoviště s mechanickým výtahem pro nejmenší. Na dalším podlaží najdeme herní sestavu se skluzavkami, průlezkami a houpačkou, ale také pružinová houpátka nebo šikmý lanový most. Na nejvyšší terasu málokteré z dětí půjde po schodech. Raději využije některou z lezeckých stěn s lanem, stupy a chyty. Po jejím zdolání je čeká sladká odměna – strom s ptačími hnízdy. A pokud je hnízda unaví, mohou využít trojúhelníkovou houpačku nebo prolézt podzemním potrubím. Dospělým i dětem je určen miniworkout park, na kterém jsou stroje pro cvičení vlastní vahou. Následně se lze osvěžit uprostřed barevného mlhoviště. Při nepříznivém počasí je možné se uchýlit do vnitřních prostor Pohodové osvěžovny, kde je krom občerstvení útulný dětský koutek s miniaturní kuchyňkou a pohádkami.

Dětský ráj Wellness Hotelu Pohoda****

27. 04. 2018

Rozhovor s ředitelem Wellness Hotelu Pohoda Josefem Michálkem jsem začal konstatováním:
Pane řediteli, v loňském roce jste otevřeli Dětský ráj.
Venkovní terasy Dětského ráje jsou dětmi a jejich doprovodem využívány od března do listopadu. Na své si tam přijdou od nejmenších dětí po jejich doprovod. Jeho součástí je miniworkout park. Toto zázemí bychom do budoucna rádi doplnili o kryté hřiště, abychom Dětský ráj mohli provozovat i v zimě.

Jak se vám daří kloubit pobyty rodin s dětmi s pobyty hostů preferujících klidné zázemí?
Wellness Hotel Pohoda má výhodu, že disponuje dvěma budovami, které dohromady tvoří jeden komplex propojený restaurační částí. Díky tomu jsme s to hosty toužící po klidu ubytovávat v jedné budově a rodiny s dětmi ve druhé.

Krom toho, že se do Wellness Hotelu Pohoda jezdí kvůli jeho vybavenosti, jezdí se sem i kvůli jeho okolí. Vedle jiných cílů vaše hosty přitahuje lázeňské centrum Luhačovic, zřícenina hradu Starý Světlov a nádherná krajina Vizovických vrchů a Bílých Karpat.
Zdejší malebné členité terény hosté využívají jak k pěší turistice, tak k cykloturistice. Co se převýšení týče, bývají trasy náročnější, ale ty výhledy! A máte pravdu, spousta hostů k nám opakovaně jezdí i kvůli přírodě. Náš hotel jim poskytuje tipy na výlety, vycházky či túry a informace, co kde navštívit. Mohou si půjčit kola, elektrokola a koloběžky. Jejich technický stav garantuje náš partner, cykloservis Bi&Fu, který nám je pronajímá. V zimě jsme zase s to hostům zajistit výpůjčku lyží či bruslí. A co se týče plavání, pokud například rodiče dětem zapomenou vzít takové ty kouzelné dětské plavečky s plínkou, tak ty u nás rovněž mohou pořídit. U vybavení pro další sportovní, rekreační a volnočasové aktivity razíme trend, že není třeba toto zázemí dublovat. Náš hotel v tomto směru poskytuje základ a zbytek zajišťujeme v kooperaci s partnery.

Co firemní akce?
Wellness Hotel Pohoda disponuje třemi salonky, z nichž lze vytvořit konferenční sál pro 150 osob. Kvalitní kongresová AV technika je samozřejmostí. Každý náš host, ať už firemní, nebo ne, má volný přístup do wellness, což organizátoři incentivních a dalších firemních akcí vítají. Vzhledem k tomuto zázemí nás firmy rády využívají, což pro hotel znamená vítané vylepšení mimosezonních statistik.


Archiv vydání

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2019
02/2019 číst aktuální číslo
Czech specials new
Restaurace Novoměstský pivovar
travelcon