Menu

Magazín World Finance zvolil ČSOB Pojišťovnu nejlepší pojišťovnou České republiky. O udělení „World Finance Global Insurance Awards 2009 pro Českou republiku“ rozhodla odborná porota na základě analýzy produktů i finančního zdraví společnosti. Generální ředitel a předseda představenstva ČSOB Pojišťovny pan Jeroen van Leeuwen to komentoval: „Ocenění dokládá kvalitu servisu, kterou zákazníkům poskytujeme. Zároveň potvrzuje dlouhodobě silnou a stabilní pozici ČSOB Pojišťovny na trhu. Kvalita našich služeb odráží kvalitu našich zaměstnanců, pojišťovacích agentů a spolupracujících makléřů, kteří tyto služby poskytují, a to nejen v rámci naší pojišťovny, ale i celé Skupiny ČSOB“.
O kvalitě služeb ČSOB Pojišťovny svědčí i druhé místo v soutěži Hospodářských novin „Pojišťovna roku“, která je postavena na analýze a hodnocení celé řady údajů o pojišťovacích produktech a službách shromažďovaných po celý loňský rok nezávislou analytickou společností. V potaz bere ale také vybrané hospodářské ukazatele dokládající ekonomické zdraví jednotlivých institucí. V květnu 2009 navíc ČSOB Pojišťovna obhájila ocenění „INI Service Excellence Award“, kterým mezinárodní síť pojišťoven INI (International Network of Insurance) oceňuje své členy , kteří poskytli nejlepší servis v daném roce.

ČSOB Pojišťovna držitelkouThe World Finance Global Insurance Awards 2009 for Czech Republic

23. 01. 2010

ČSOB Pojišťovna,
jejíž ústředí sídlí v krajském městě Pardubického kraje, je univerzální pojišťovnou. Nabízí široké spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i největším korporacím. V současné době spravuje na milion pojistných smluv. Je čtvrtou největší pojišťovnou na českém trhu (měřeno předepsaným pojistným). Tři čtvrtiny jejích akcií vlastní belgická pojišťovna KBC Verzekeringen NV z nadnárodní skupiny KBC, 25 % drží Československá obchodní banka.
Dobrou kapitalizaci a pozici v rámci mateřské skupiny KBC Bank & Insurance Holding vyzdvihla opakovaně přední světová ratingová agentura Standard & Poor’s, která v prosinci 2008 potvrdila dlouhodobý rating finanční síly a úvěrový rating ČSOB Pojišťovny na stupeň A- se stabilním výhledem. Tímto ratingem se ČSOB Pojišťovna řadí mezi nejlépe hodnocené finanční instituce v České republice.
O maximální spokojenost zákazníků se stará víc než sedm set zaměstnanců ČSOB Pojišťovny a téměř sedm set sedmdesát výhradních pojišťovacích zprostředkovatelů v osmi regionálních pobočkách a ve více než sto devadesáti obchodních kancelářích. Vybrané produkty životního i neživotního pojištění ČSOB Pojišťovna nabízí také prostřednictvím obchodní sítě sesterské Československé obchodní banky, a.s. a její Poštovní spořitelny.
ČSOB Pojišťovna je členem České asociace pojišťoven, České kanceláře pojistitelů a Českého jaderného poolu. Je také přidruženým členem I.N.I. (International Network of Insurance – mezinárodní sítě pojištění), což jí umožňuje uzavírat prostřednictvím členských pojišťoven pojistné kontrakty po celém světě.

ČSOB Pojišťovna provozuje tato pojistná odvětví/skupiny pojištění:

Neživotní pojištění

Životní pojištění

Investiční životní pojištění VARIACE
spojuje širokou ochranu vašeho zdraví a života s moderním způsobem výhodného investování přímo do fondů ČSOB. Je velmi variabilní, a proto si ho můžete kdykoli nastavit tak, jak zrovna potřebujete včetně investiční strategie. Samozřejmostí jsou internetový účet a asistenční služby, které zajistí nejvyšší pohodlí. Investiční životní pojištění VARIACE přináší možnost pravidelného investování do pěti investičních fondů ČSOB: Chráněný fond, Růstový fond, Dynamický fond, Akciový mix, Realitní mix. Sami si můžete zvolit, do kterého fondu nebo fondů chcete investovat, a to podle míry rizika, které jste ochotni podstoupit, a výnosu, který za to očekáváte.

Životní pojištění SPEKTRUM
spojuje širokou ochranu zdraví a života s moderním způsobem výhodného spoření. Je velmi variabilní a můžete si ho nastavit tak, jak zrovna potřebujete. Zároveň si ho během doby jeho trvání můžete kdykoli změnit. Je založeno na pružnosti a variabilitě, a tedy určeno opravdu všem ve věku 14 až 65 let. Je vhodné i pro osoby s nepříznivým zdravotním stavem. Rozsah pojištění lze nastavit, jak potřebujete, podle vašich potřeb a finančních možností. Sami si určíte, kolik chcete platit, kolik spořit a do jaké míry chcete být pojištěni, a to kdykoli v době trvání smlouvy.

Životní pojištění TRIUMF INVEST
Životní investiční pojištění TRIUMF INVEST patří mezi nadstandardní investiční životní pojištění, které spojuje výhodnou investici spolu s pojistnou ochranou. Získáte tak společně s pojištěním i bezpečí zajištěného výnosu.

Pojištění pro děti a rodiče ČTYŘLÍSTEK
Životní pojištění dětí a rodičů ČTYŘLÍSTEK zajišťuje komplexní pojistnou ochranu dětí i těch, kdo o ně pečují. Pojištění dětí ČTYŘLÍSTEK představuje bezpečnou formu dlouhodobého spoření, které zajistí výnosné zhodnocení vložených peněz a dítěti tak umožní lepší start do jeho samostatného života v plnoletosti.

Pojištění majetku a odpovědnosti občanů DOMOV EXPRES
Pojištění nemovitostí:

událostí – značná variabilita.

Pojištění domácností

Non-stop asistenční služba Home Assistance

Pojištění vozidel MOBILITY
Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení)

Havarijní (KASKO) pojištění – ve dvou variantách

Cestovní pojištění ATLAS


Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 02/2020
02/2020 číst aktuální číslo