Menu

Magazín World Finance zvolil ČSOB Pojišťovnu nejlepší pojišťovnou České republiky. O udělení „World Finance Global Insurance Awards 2009 pro Českou republiku“ rozhodla odborná porota na základě analýzy produktů i finančního zdraví společnosti. Generální ředitel a předseda představenstva ČSOB Pojišťovny pan Jeroen van Leeuwen to komentoval: „Ocenění dokládá kvalitu servisu, kterou zákazníkům poskytujeme. Zároveň potvrzuje dlouhodobě silnou a stabilní pozici ČSOB Pojišťovny na trhu. Kvalita našich služeb odráží kvalitu našich zaměstnanců, pojišťovacích agentů a spolupracujících makléřů, kteří tyto služby poskytují, a to nejen v rámci naší pojišťovny, ale i celé Skupiny ČSOB“.
O kvalitě služeb ČSOB Pojišťovny svědčí i druhé místo v soutěži Hospodářských novin „Pojišťovna roku“, která je postavena na analýze a hodnocení celé řady údajů o pojišťovacích produktech a službách shromažďovaných po celý loňský rok nezávislou analytickou společností. V potaz bere ale také vybrané hospodářské ukazatele dokládající ekonomické zdraví jednotlivých institucí. V květnu 2009 navíc ČSOB Pojišťovna obhájila ocenění „INI Service Excellence Award“, kterým mezinárodní síť pojišťoven INI (International Network of Insurance) oceňuje své členy , kteří poskytli nejlepší servis v daném roce.

ČSOB Pojišťovna držitelkouThe World Finance Global Insurance Awards 2009 for Czech Republic

23. 01. 2010

ČSOB Pojišťovna,
jejíž ústředí sídlí v krajském městě Pardubického kraje, je univerzální pojišťovnou. Nabízí široké spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i největším korporacím. V současné době spravuje na milion pojistných smluv. Je čtvrtou největší pojišťovnou na českém trhu (měřeno předepsaným pojistným). Tři čtvrtiny jejích akcií vlastní belgická pojišťovna KBC Verzekeringen NV z nadnárodní skupiny KBC, 25 % drží Československá obchodní banka.
Dobrou kapitalizaci a pozici v rámci mateřské skupiny KBC Bank & Insurance Holding vyzdvihla opakovaně přední světová ratingová agentura Standard & Poor’s, která v prosinci 2008 potvrdila dlouhodobý rating finanční síly a úvěrový rating ČSOB Pojišťovny na stupeň A- se stabilním výhledem. Tímto ratingem se ČSOB Pojišťovna řadí mezi nejlépe hodnocené finanční instituce v České republice.
O maximální spokojenost zákazníků se stará víc než sedm set zaměstnanců ČSOB Pojišťovny a téměř sedm set sedmdesát výhradních pojišťovacích zprostředkovatelů v osmi regionálních pobočkách a ve více než sto devadesáti obchodních kancelářích. Vybrané produkty životního i neživotního pojištění ČSOB Pojišťovna nabízí také prostřednictvím obchodní sítě sesterské Československé obchodní banky, a.s. a její Poštovní spořitelny.
ČSOB Pojišťovna je členem České asociace pojišťoven, České kanceláře pojistitelů a Českého jaderného poolu. Je také přidruženým členem I.N.I. (International Network of Insurance – mezinárodní sítě pojištění), což jí umožňuje uzavírat prostřednictvím členských pojišťoven pojistné kontrakty po celém světě.

ČSOB Pojišťovna provozuje tato pojistná odvětví/skupiny pojištění:

Neživotní pojištění

Životní pojištění

Investiční životní pojištění VARIACE
spojuje širokou ochranu vašeho zdraví a života s moderním způsobem výhodného investování přímo do fondů ČSOB. Je velmi variabilní, a proto si ho můžete kdykoli nastavit tak, jak zrovna potřebujete včetně investiční strategie. Samozřejmostí jsou internetový účet a asistenční služby, které zajistí nejvyšší pohodlí. Investiční životní pojištění VARIACE přináší možnost pravidelného investování do pěti investičních fondů ČSOB: Chráněný fond, Růstový fond, Dynamický fond, Akciový mix, Realitní mix. Sami si můžete zvolit, do kterého fondu nebo fondů chcete investovat, a to podle míry rizika, které jste ochotni podstoupit, a výnosu, který za to očekáváte.

Životní pojištění SPEKTRUM
spojuje širokou ochranu zdraví a života s moderním způsobem výhodného spoření. Je velmi variabilní a můžete si ho nastavit tak, jak zrovna potřebujete. Zároveň si ho během doby jeho trvání můžete kdykoli změnit. Je založeno na pružnosti a variabilitě, a tedy určeno opravdu všem ve věku 14 až 65 let. Je vhodné i pro osoby s nepříznivým zdravotním stavem. Rozsah pojištění lze nastavit, jak potřebujete, podle vašich potřeb a finančních možností. Sami si určíte, kolik chcete platit, kolik spořit a do jaké míry chcete být pojištěni, a to kdykoli v době trvání smlouvy.

Životní pojištění TRIUMF INVEST
Životní investiční pojištění TRIUMF INVEST patří mezi nadstandardní investiční životní pojištění, které spojuje výhodnou investici spolu s pojistnou ochranou. Získáte tak společně s pojištěním i bezpečí zajištěného výnosu.

Pojištění pro děti a rodiče ČTYŘLÍSTEK
Životní pojištění dětí a rodičů ČTYŘLÍSTEK zajišťuje komplexní pojistnou ochranu dětí i těch, kdo o ně pečují. Pojištění dětí ČTYŘLÍSTEK představuje bezpečnou formu dlouhodobého spoření, které zajistí výnosné zhodnocení vložených peněz a dítěti tak umožní lepší start do jeho samostatného života v plnoletosti.

Pojištění majetku a odpovědnosti občanů DOMOV EXPRES
Pojištění nemovitostí:

událostí – značná variabilita.

Pojištění domácností

Non-stop asistenční služba Home Assistance

Pojištění vozidel MOBILITY
Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení)

Havarijní (KASKO) pojištění – ve dvou variantách

Cestovní pojištění ATLAS


Archiv vydání

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 05/2019
05/2019 číst aktuální číslo
Czech specials new