Menu

Aquaforum není jenom nějaký bazén

12. 06. 2006

V rámci slavnostního zahájení lázeňské sezony ve Františkových Lázních jsem si dovolil oslovit generální ředitelku společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s. Ing. Hanu Heydukovou konstatováním, že je známo, že lidé oceňují architektonickou ucelenost a malebnost Františkových Lázní. Letos, v souvislosti s Aquaforem, však ještě víc.
Projekt Aquafora je jedním z řady projektů, které vycházejí z rámcové filozofie současného stavu Františkových Lázní. Naše společnost poskytuje svým hostům služby na výborné profesionální úrovni. Kromě klasických léčebných pobytů nabízíme také nejrůznější pobyty typu wellness – víkendové, relaxační, beauty, active, redukční, vánoční a silvestrovské. Stále větší oblibu získávají golfové pobyty, pracovní setkání a kongresy, team-building a hotelová ubytování. V našich nádherných lázeňských domech a hotelích si vyberou všichni – od méně náročné klientely, až po tu nejnáročnější. Františkovy Lázně jsou jedním z nejkrásnějších lázeňských měst v České republice. Staráme se nejen o kvalitu ubytování, stravování a léčení, zajišťujeme také velké množství aktivit pro volný čas našich hostů. Pořádáme koncerty a další kulturní akce, výlety do okolí, sportovní akce, ochutnávky vín… Chybělo nám však větší vodní vyžití – proto jsme se rozhodli postavit Aquaforum – svět vody a relaxace ve stylu římských lázní, které jsme slavnostně otevřeli v prosinci minulého roku. Tato jedinečná stavba, která mj. získala v dubnu letošního roku na stavebním veletrhu v Brně ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva pro místní rozvoj České republiky „Nejlepší investice roku 2005“, obohatila nejen naše lázeňské hosty, ale také obyvatele Františkových Lázní a okolí. Aquaforum je komplexem, kde najdou hosté vše k absolutní relaxaci a načerpání nových sil.

Jenomže jste jim dali cosi navíc.
Aquaforum je opravdu výjimečné. Na rozloze 1500m2 vodních ploch hostům nabízí relaxační bazén s vodními atrakcemi, plavecký bazén, dětský bazén, vnitřní a venkovní vyhřívaný whirlpool, vodní jeskyni, 82m dlouhý tobogán, relaxační místnost, v letním provozu rekreační venkovní bazén, dětský bazén a vodní skluzavky. Vše doplňují snack bar, vyhlášená panoramatická restaurace a Aquashop, kde si mohou návštěvníci koupit plavky a jiné suvenýry z Aquafora. Protože jsme chtěli poskytnout komplexní relaxační služby, postavili jsme v 1. patře Aquafora Fitforum – fitness a wellness centrum. Nejmodernější stroje v posilovně, klimatizované sály a tělocvična s více než 24 lekcemi aerobního cvičení týdně všech typů, profi trenéři s osobním přístupem, finská sauna, masáže, kosmetika, solárium, program proti celulitidě LPG, dětský koutek a další doplňují tuto neomezenou nabídku aktivní i pasivní relaxace. Zájemce o firemní semináře, jednání či soukromé oslavy zcela uspokojí konferenční salónek pro čtyřicet lidí. Výhodou pro hosty akciové společnosti Lázně Františkovy Lázně je propojení Aquafora s našim největším hotelovým – lázeňským komplexem Pawlik, jehož hosté mají neomezený volný přístup do Aquafora každý den. Velmi nás těší, že jsou hosté Aquaforem nadšeni a že se k nám pravidelně vracejí, aby si mohli znovu a znovu užít tohoto jedinečného světa. Děkuji Vám, že jste dali ve Všudybylu možnost Vašim čtenářům proniknout alespoň částečně do našeho nového Aquafora – světa vody a relaxace a srdečně zveme všechny k návštěvě a k pobytu ve Františkových Lázních.www.franzensbad.cz
www.aquaforum.info
www.fitforum.cz

Archiv vydání

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001