Menu

Roadshow AHR ČR

26. 09. 2018

intr

V Best Western Premier Hotelu International Brno se 19. září konalo další z Roadshow AHR ČR 2018. V jeho závěru jsem o krátká vyjádření požádal ředitele jeho gastronomických provozů Zdeňka Sedmeru a prezidenta Asociace hotelů a restaurací České republiky Václava Stárka.

Zdeňku, Best Western Premier Hotel International Brno vážou s Asociací hotelů a restaurací České republiky letité profesní přátelské vztahy. 
Ano, hotel International je jedním ze zakládajících členů Národní federace hotelů a restaurací České republiky (NFHR) – předchůdkyně Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR). Pamatuji, jak se tu – zástupci členských organizací NFHR – scházeli v šestnácti lidech. Teď se výročních konferencí Asociace hotelů a restaurací České republiky účastní přes dvě stě delegátů a Roadshow AHR ČR kolem stovky. 

Co International?
To už se dá nazvat klasikou v Brně. Hostům slouží víc jak padesát let, a jak se přesvědčili účastníci dnešní AHR roadshow, stále má co nabídnout. Lepší a prestižnější místo v Brně se už kdy těžko najde. Intr je etalonem kvality. Má osvícené akcionáře, kteří do něj pořád investují. Do lidí, do infrastruktury, techniky, interiérů… Bruselský styl a tradice se musí držet, ale kdyby nešel s dobou, nebyl vybaven špičkovými technologiemi a neposkytoval kvalitní služby, jejichž úroveň je garantována vysokou odborností a vstřícným přístupem kolegů zaměstnanců, nemohl by uspět, ať by stál kdekoliv.

Václave, jak řekl Zdeněk Sedmera, v Internationalu máte přátele a kamarády s nimiž se znáte z dob dávno před tím, než Asociace hotelů a restaurací vznikla.
Je to tak. V dobách, kdy jsem pracoval v pražském Inter.Continentalu Praha, to byl náš sesterský hotel. Jak říkal Zdeněk, mám radost, že Roadshow AHR ČR jsou čím dál populárnější. V posledních letech jich po Česku děláme šest ročně. Jejich koncept se osvědčil. Probíráme na nich hlavně aktuální provozní témata, zatímco celorepublikové konference Asociace hotelů a restaurací České republiky zahrnují i vizionářské aspekty. Vývojové trendy, prognózy apod., tedy to, na co se mají hotely a restaurace do budoucna připravit. Každého Roadshow AHR ČR se účastní téměř stovka lidí a jsou fantastičtí. Když pak děláme průzkum a dotazujeme se, nakolik byla pro jejich práci nebo podnikání roadshow přínosná, ptáme se jich, jestli přijdou na další. Téměř všichni říkají, že příští rok přijdou znovu, což z roku na rok nabaluje jejich účast. Měli jsme tak Roadshow AHR ČR, kterých se na jejich doporučení účastnila až polovina lidí z podniků, které nejsou členy Asociace hotelů a restaurací České republiky. Pro nás to tak je i cesta jak úspěšně oslovovat a do svých řad získávat další členy. V souvislosti se všemi Roadshow AHR ČR je určitě důležité hovořit také o partnerech Asociace hotelů a restaurací České republiky v čele s naším generálním – Pivovary Staropramen, protože i díky nim jsme schopni pokrývat náklady spjaté s realizací těchto úspěšných setkání.

www.ahrcr.cz
www.hotelinternational.cz
www.pivovary-staropramen.czNepřehlédněte


Lázeňství

Lázně Luhačovice pomáhají dětem od 1,5 roku

Uvažovali jste už o lázeňské léčbě svého dítěte? Plně ji hradí zdravotní pojišťovny. Každý rodič by udělal pro zlepšení zdravotního stavu svého dítě...

18. 10. 2017

číst dál


Ze světa

Severovýchod Slovenska láka turistov

Oblastná organizácia cestovného ruchu „ŠARIŠ“ – Bardejov zaznamenala za prvý polrok 2017 zvýšenie počtu turistov oproti rovnakému obdobiu minulých rokov.

26. 09. 2017

číst dál


Czech specials new
Restaurace Novoměstský pivovar
travelcon