Menu

Letiště Praha přibližuje zážitky s novou imagovou kampaní

05. 07. 2019

Stejně jako v loňském roce i letos v kampani vystupují zaměstnanci skupiny Letiště Praha. “Zaměstnance zapojujeme do našich kapaní pravidelně. Denně pečují o komfort a bezpečnost cestujících, kteří si tak mohou plnit své cestovatelské sny. Jsme rádi, že se naši zaměstnanci aktivně zapojují do kampaní a reprezentují tak značku Letiště Praha,“ říká Ondřej Svoboda, manažer marketingové komunikace a korporátní identity.Letní kampaň probíhá od 1. července a jejím zákla,dem jsou čtyři klíčové vizuály. Hlavní motto kampaně „Pomáháme vám být zážitkům blíž“ souvisí se snahou letiště neustále rozšiřovat přímá letecká spojení s cílem uspokojit neustále rostoucí poptávku po cestování. V rámci letního letového řádu mohou cestující využít přímých linek z Prahy do více než 160 destinací po celém světě.

“V našich aktivitách a kampaních se dlouhodobě zaměřujeme na to, abychom Letiště Praha posouvali ve vnímání široké veřejnosti jako partnera v cestování, který se stará o bezpečí i komfort cestujících od prvních okamžiků jejich dovolené. V aktuální kampani využíváme silných emocí spojených s cestováním a ukazujeme, jak snadné je díky pohodlnému spojení z Letiště Praha objevovat svět,“ doplňuje Iva Bízová, Creative CEO Loosers.

Klasický outdoor obohatí i netradiční plochy, které rozvíjí základní myšlenku kampaně. Kampaň se objeví také v printu, onlinu a bude doplněna aktivitami na sociálních sítích a zapojením významných cestovatelů a influencerů. Kampaň završí připravovaný cestovatelský festival, který se uskuteční přímo na Letišti Praha v září 2019.
Připravil Roman Pacvoň, foto: Letiště Praha.

www.prg.aero

 

 Související články


Doprava Z domova

Přímé lety hrají klíčovou roli v propagaci České republiky

Přímé lety z jakékoliv zahraniční destinace jsou pro výkonnost tržní platformy cestovního ruchu a pro kladnou platební bilanci Česka...

19. 06. 2019

číst dál


Doprava

Travel Service získala třetí Boeing 737 MAX

Letecká společnost Travel Service získala již třetí Boeing 737 MAX, na letní sezónu bude mít ve flotile 56 letadel, o sedm více než loni.

18. 05. 2018

číst dál


Czech specials new