Menu

Turistická mapa regionu Hustopečsko

27. 01. 2019

Mapa mikroregionu Hustopečsko navazuje na již osvědčenou a návštěvníky velmi oblíbenou řadu turistických map turistické oblasti Pálava a Lednicko-valtický areál. Kromě informací o turistické nabídce Hustopečska obsahuje také prezentace poskytovatelů turistických služeb, aktivit a vinařské turistiky Hustopečska, Kloboucka a Modrých hor. Vydána byla v česko-anglické verzi v nákladu 30 tisíc kusů.
Mapa ke stažení_vyšší rozlišení (.pdf, 71.03 MB)

tit_mapa

Mapa je k dispozici zdarma v turistických informačních centrech regionu Hustopečsko a turistické oblasti Pálava a Lednicko-valtický areál a dále v síti partnerských distribučních míst (zámky, muzea aj.). K dispozici je taky obcím, incomingovým agenturám, cestovním kancelářím, Jihomoravskému kraji a Centrále cestovního ruchu jižní Moravy. Je ji možné získat také v turistických informačních centrech Brno, Praha a na zastoupeních Českých centrer ve Vídni, Bratislavě a Varšavě. Ve spolupráci s partnerskými organizacemi Českou centrálou cestovního ruchu - CzechTourism, Centrálou cestovního ruchu jižní Moravy, Jihomoravským krajem, Oblastní hospodářskou komorou aj. bude také nabízena na tuzemských a zahraničních veletrzích cestovního ruchu. Pokud máte zájem o distribuci mapy, kontaktujte, prosím, destinační společnost Pálava a Lednicko-valtický areál.
Radek Galousek, předseda společnosti destinačního managementu Pálava a Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál
Břeclav, Bulhary, Hlohovec, Ladná, Lednice, Podivín, Přítluky, Rakvice, Sedlec, Valtice, Velké Bílovice

Pálava
Bavory, Brod nad Dyjí, Březí, Bulhary, Dobré Pole, Dolní Dunajovice, Dolní Věstonice, Drnholec, Horní Věstonice, Jevišovka, Klentnice, Mikulov, Milovice, Novosedly, Nový Přerov, Pasohlávky, Pavlov, Perná, Přítluky, Sedlec, Strachotín, Šakvice, Zaječí

www.palava-lva.cz

www.hustopecsko.netNepřehlédněte


Gastro Z domova

Osmý ročník Vinobraní u Máchova jezera se vydařil a nepokazila ho ani nepřízeň počasí

Burčáky, výborná vína z Jihu Moravy a zábava pro celou rodinu přivádějí každoročně na půldruhého tisíce návštěvníků do areálu hotelu Port.

04. 09. 2019

číst dál


Z domova

Zpěvná Šumava – víkend plný hudby v Kašperských Horách

První ročník akce Zpěvná Šumava, která se koná 20. – 22. dubna v malebných Kašperských Horách, nabídne mimořádný hudební zážitek: Čtyři pěvecké sbory ve...

09. 04. 2018

číst dál


Dallmayr
Czech specials 2