Menu

SunExpress prodlouží linku do Antalye

05. 08. 2022

sunexpress

Letecká společnost SunExpress byla založena v roce 1989 jako společný podnik Lufthansy a Turkish Airlines a je jedním z předních poskytovatelů charterových a prázdninových letů do Turecka. Specialista na dovolenou v současnosti obsluhuje se svou moderní flotilou Boeingů 737 síť zhruba 51 mezinárodních destinací. Letecká společnost již více než 30 let kombinuje tureckou pohostinnost s německou precizností a každoročně přivítá na palubě svých letadel okolo deseti milionů cestujících. SunExpress je silným partnerem tureckého cestovního ruchu a získal již několik ocenění za služby a komfort na palubě svých letů. Dopravce skóruje dobrým poměrem ceny a výkonu a širokou nabídkou inovací a digitálních služeb.


Ulice lemované palmami, staré malebné domy a krásné pláže u horských úpatí na Turecké riviéře bude možné navštívit i během zimy. Letecká společnost SunExpress prodlužuje pravidelný spoj z Prahy do Antalye. Dopravce nabídne lety od konce října jednou týdně a sice každou neděli. V uplynulých letech pražské letiště přímé pravidelné letecké spojení do Antalye standardně nenabízelo.

„Antalye se dlouhodobě řadí k nejvytíženějším a nejoblíbenějším destinacím. Je třetím nejnavštěvovanějším městem světa podle počtu mezinárodních příletů. Jsme proto rádi, že SunExpress prodlužuje linku z Prahy do Antalye a zajistí tak pro české cestující spojení právě na tureckou riviéru i v zimních měsících,“ říká ředitel leteckého obchodu Jaroslav Filip. 

Cestujícím bude letecké spojení do Antalye se společností SunExpress od 30. října 2022 k dispozici v následujících časech:

Směr

Odlet *

Přílet *

Praha - Antalye

17:55

22:50

Antalye – Praha

15:55

17:05

* Časy uvedené výše jsou lokální.

Let číslo XQ320/YQ321 bude provozován letadlem typu Boeing 738-800 s kapacitou 189 míst.
Připravila Klára Divíšková.

www.sunexpress.com

www.prg.aero
https://twitter.com/pragueairportArchiv