Menu

airBaltic dál snižuje svou přepravní kapacitu

09. 03. 2020

Společnost airBaltic se rozhodla snížit od 29. března do 31. května 2020 svou celkovou přepravní kapacitu o 7 %. Komě předchozí úpravy letového řádu a zrušení letů z Rigy do Milána a Verony zrušila dalších 370  letů.

prague_airport_airbaltic_a220_latvia_livery_1

Cestující, kteří mají rezervace na dotčené lety, budou kontaktováni, a budou jim nabnuty alternativy cestování.

Jak již bylo dříve uvedeno, z důvodů ochrany zdraví a bezpečnosti a doporučení Lotyšského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí, se společnost airBaltic rozhodla od 9. března do konce dubna pozastavit všechny lety do Milána a Verony a zpět.

Doporučuje cestujícím, aby dodržovali doporučení vydaná zdravotnickými zařízeními a pravidelně si umývali ruce a dodržovali další základní hygienické zásady. Podle Světové zdravotnické organizace existuje velmi malé riziko přenosu přenosných nemocí na palubu letadla. Aby se dále snížilo riziko, doporučuje cestujícím, kteří nejsou v pořádku, aby odložili cestu do doby, dokud se nezotaví.

Nejnovější informace o cestovních aktualizacích od společnosti AirBaltic lze nalézt na webových stránkách společnosti.

www.airbaltic.lv

  Související články


Doprava

Ural Airlines navyšuje počet letů do Jekatěrinburgu

Letecká společnost Ural Airlines oznámila, že navýší počet letů na pravidelné lince mezi ruským Jekatěrinburgem a Prahou.

07. 02. 2019

číst dál


Doprava

Letiště Praha završí oslavy 80 let své existence videem se známými osobnostmi

Připomenout osmdesátiletou existenci největšího letiště v České republice a podpořit jeho značku má nový krátký film „Příběh...

21. 03. 2018

číst dál