Menu

Miss České republiky a VIP hosté v Selfie Marketu

30. 06. 2020

Selfie Market, nová výtvarně zábavná interaktivní expozice v srdci Prahy, na Václavském náměstí, měl možnost hostit průvodní semifinále Miss České republiky jako součást svého slavnostního otevření, kterého se zúčastnilo i mnoho známých a významných hostů. První zábavní centrum optimalizované pro selfie, které poprvé otevřelo brány svým návštěvníkům na začátku tohoto měsíce, uvítalo přes 200 hostů, včetně influencerů sociálních médií, místních politiků, obchodních lídrů a samozřejmě nesměli chybět ani známé tváře českého showbussinesu, jako například Šárka Ullrichová.  Hosté měli možnost prozkoumat expozici a zažít atmosféru, která je spojena se soutěží Miss České republiky.


Kreativní ředitel a spoluvlastník Selfie Marketu, Jakub Bechyně, se svěřil, že je nadšený, že akce měla tak ohromující úspěch. Vysvětlil: "Když jsme vytvořili koncept Selfie Marketu, chtěli jsme propojit umění, pop kulturu, technologii a životní styl způsobem, který by byl poutavý pro lidi všech věkových skupin a zároveň jak pro místní obyvatele, tak i turisty. Hostování semifinále Miss České republiky v rámci naší zahajovací akce bylo ideálním způsobem, jak tento koncept oživit. Vzrušení ze soutěže a povyk VIP publika spojené s červeným kobercem a záblesky kamer, udělali z momentu, kdy jsme odhalili náš prostor pro veřejnost, naprosto nezapomenutelný večer. Mezi fázemi soutěže si hosté samozřejmě mohli užít 50 různých interaktivních jednotek a zachytit jedinečné fotografie, čímž se mohli stát jednou z hvězd show slavnostního večera."

Alex Belinger, organizátorka Miss České republiky, byla potěšena jedinečnou atmosférou obklopující semifinále, jehož část byla vysílána živě. "Selfie Market je fantastické místo a spolupráce nás velmi potěšila. Celý večer provázelo nadšení. Všechny naše soutěžící měly možnost si užít expozici plnou uměleckých instalacích a na konci se bavit i s hosty, což přineslo velmi jedinečné zážitky." Soutěž Miss České republiky bude ukončena v srpnu.

Selfie Market, sídlící na adrese Václavské náměstí 11, Praha 1, je od 1. června otevřen denně od 10:00 do 20:00. Své prostory také nabídne k dispozici pro pořádání soukromých akcí a focení.
Připravila Andrea Golubić.

https://selfiemarket.eu/Související články


Z domova

„Vlastní bydlení bude díky výhodným úvěrům dostupnější,“ říká Klára Dostálová

Vláda schválila program, který umožňuje využít prostředky Státního fondu podpory investic na podporu vlastního bydlení.

28. 12. 2020

číst dál


Z domova

Vánoční novinky ze světa her a hraček

Vánoční dárek v podobě společenských her českého výrobce her, hraček a IGRÁČKA, firmy EFKO-karton, by mohl být příjemným...

20. 11. 2018

číst dál


Dallmayr
PF 2021 CzechSpecials