Menu

Koniny v Hanáckém muzeu v Příkazích nabídnou zajímavý program pro malé i velké

19. 08. 2022

hanacke_muzeum_koniny_a3_plakat_2022

Jízdu na koni či divadlo chystá na konec srpna Hanácké muzeum v přírodě v Příkazích. Akce nazvaná Koniny se uskuteční v neděli 21. srpna.  
    
„Na konec prázdnin připravujeme celodenní speciální program v kulisách Kameníčkova gruntu věnovaný celé rodině. Děti si mohou vyzkoušet různé soutěže, malování na obličej, výtvarnou dílnu, projet se v sedle koně nebo ve vozíku taženém poníkem. Chybět nebude ani divadelní představení Studia bez kliky, které vždy navodí úžasnou atmosféru,“ uvedl Petr Vodešil, vedoucí Hanáckého muzea v přírodě v Příkazích.

K poslechu i tanci zahraje hity 60. let hudební skupina Isbina a chybět nebude ani občerstvení nebo možnost ochutnat dobrou brazilskou kávu. „Chceme návštěvníkům ukázat prostředí našeho muzea, které je unikátní, představit trochu jinak. Těší nás, když se rodiny s dětmi vrací a chtějí poznat i naše další programy a zajímají se o historii hanácké vesnice nebo života na gruntě,“ dodal Petr Vodešil.

Koniny se konají v neděli 21. srpna od 10 do 17 hodin. Více informací najdete na Facebooku a webových stránkách muzea: www.nmvp.cz
Připravila Petra Valíčková.

www.nmvp.cz/prikazyArchiv