Související články
Prague Convention Bureau pomáhá organizátorům akcí již deset let
Prague Convention Bureau bylo založeno 3. dubna 2008 s cílem posílit kladné povědomí o Praze jako ideální kongresové destinaci.
04. 04. 2018
18. 09. 2023
Ohromující atmosféra, krásné počasí, tisíce účastníků, stovky pohádkových masek. Díky aktivitě Nadi Hamanové se v rámci 21. Pohádkového dne s Českou pohádkovou akademií podařilo Českou pohádkovou akademii zapojit do 32. ročníku festivalu Jičín – město pohádky. V Rumcajsově ševcovně byla založená Pohádková kancelář a tím umožněno udělení dekretu "Jičín, Hlavní město pohádky 2023". 
Jmenovací dekret byl Jičínu předán i s Pohádkovým pasem.
Příchod do průvodu po jednání u pana starosty Jičína Jana Malého nebylo jednoduché – mnoho žádostí o fotografii s Václavem V., Vydrou zvaným.
Jičínskou bránou mířil průvod do zahrady založené Vévodou Valdštejnem. Dětem byly rozdávány pohádkové bankovky "Vydrovky", dospělým VIP magig pastelky Koh-i-noor.
Připravil Marcel Goetz.
www.pohadka.cz
www.pohadkovekralovstvi.cz
Související články
Prague Convention Bureau bylo založeno 3. dubna 2008 s cílem posílit kladné povědomí o Praze jako ideální kongresové destinaci.
04. 04. 2018
Nepřehlédněte
Přál bych si, aby i člověk, co pivo nemusí, navštívil naše muzeum a seznámil se s tím, jaké dědictví tady v Žatci ochraňujeme, říká Vladimír Valeš
16. 09. 2019
„Cílem celostátní soutěže Vesnice roku není najít vítěze, ale stmelit lidi v obcích a podporovat je,“ souhlasí ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová...
22. 09. 2019