Menu

Igráček podporuje Tříkrálovou sbírku

11. 01. 2021

Sběratelský unikát, IGRÁČCI Tři králové, budou od 11. ledna tohoto roku předmětem dražby, jejíž celý výtěžek poputuje na účet Tříkrálové sbírky Charity Česká republika. Kašpar, Melichar a Baltazar existují pouze v jednom jediném exempláři. Vyvolávací cena celé kolekce je jedna koruna. Aukce bude trvat přesně deset dní., Partnerem aukce Tříkrálových IGRÁČKŮ je aukční portál Aukro a Charita Česká republika. Akce navazuje na přechozí úspěšný projekt firmy EFKO-karton, s.r.o. “Pomáhej s IGRÁČKEM“.

tk_banner_sbirka_1920x1080px

„Zájemci o sběratelský unikát v podobě Tří králů mají nyní jedinečnou příležitost. Mohou se zapojit do aukce a unikátní figurky v ní získat. Celý výtěžek poputuje na účet Tříkrálové sbírky Charity Česká republika. Pandemie letos znemožňuje malým koledníkům fyzické koledování, a tak i Charita musela přistoupit k získání prostředků formou on-line koledy. Rozhodli jsme se tedy podpořit tuto sbírku prostřednictvím našeho IGRÁČKA. K vydraženým figurkám od nás získá šťastný majitel certifikát. Výherce získá nejen originální sbírkový předmět, ale zároveň udělá radost potřebným,“ uvádí Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO–karton s. r. o., firmy, která legendární figurky vyrábí. „Aukce začíná v pondělí 11. ledna v 19:30 hod. a potrvá do večera 21. 1. 2021 a bude k dispozici na: https://aukro.cz/uzivatel/EFKO-karton/nabidky,“ dodává Miroslav Kotík.

„Kamarádka mi vnukla myšlenku, abychom vytvořili IGRÁČKY Tři krále. Neváhal jsem a zadal šikovné kolegyni z našeho vývoje, aby unikátní figurky vytvořila. Když mi následně toto královské trio kolegyně přivezla, začal jsem hned přemýšlet, jak krásné figurky využít. Přišlo mi škoda, aby z nich byl jen krásný artefakt v naší firemní vitrínce. Napadlo mě tedy, uskutečnit jejich dražbu, jejíž výtěžek bude poukázán na účet Tříkrálové sbírky. Kontaktovali jsme jak centrálu Charity, tak aukční portál Aukro. Oba partneři byli z nápadu nadšení, takže jsme se bez váhání rozhodli figurky do aukce věnovat,“ uvádí Zbyněk Čech, marketing manager firmy EFKO.

Akce navazuje na úspěšný projekt „Pomáhej s IGRÁČKEM“. IGRÁČEK s rouškou, který pomáhá s bojem proti covid-19 zaujal zákazníky i sběratele. Za vybrané prostředky firma postupně nakoupila ochranné pomůcky a dezinfekce pro nemocnice, charity, domovy seniorů. Přehlednou evidenci toho, kam doposud nakoupená materiální pomoc zamířila, naleznou všichni zájemci na www.pomahejsigrackem.cz. Přestože EFKO oznámilo ukončení výroby této limitované edice, jsou IGRÁČCI s rouškou v prodeji do vyprodání zásob. I nadále platí, že 15 Kč z každé prodané figurky poputuje na boj s koronavirem. Aukcí IGRÁČKŮ Tří králů chce Efko na tuto akci navázat.
Připravila Kateřina Goroškov Řeháková.

www.efko.cz

https://aukro.cz/uzivatel/EFKO-karton/nabidky
www.trikralovasbirka.czNepřehlédněte


Ze světa

Severovýchod Slovenska láka turistov

Oblastná organizácia cestovného ruchu „ŠARIŠ“ – Bardejov zaznamenala za prvý polrok 2017 zvýšenie počtu turistov oproti rovnakému obdobiu minulých rokov.

26. 09. 2017

číst dál


Gastro

Zelí přichází s podzimem

Některé úhelné receptury české kuchyně v oblasti pečených mas mají jedno pojítko. Ať jde o vepřovou pečeni, drůbež – s výjimkou kuřete – zabíjačku nebo...

24. 09. 2019

číst dál


PF 2021 CzechSpecials