Menu

Hlasování v anketě Kraj mého srdce

06. 12. 2021

vysok_chlumec_s_pivovarem

S koncem roku mají turisté, návštěvníci cestovatelé i jiní cestující již tradičně možnost zhodnotit své dojmy z návštěvy regionů včetně Středočeského kraje. Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity jednotlivých krajů Česka u široké laické i odborné veřejnosti. Hlasovat v letošním 10. ročníku ankety je možné jednoduše jako každoročně on-line na turistickém portálu www.kampocesku.cz, a to od 1. prosince 2021 do 28. února 2022. Výsledky dost možná ovlivní dopady opatření, která prověřila potenciál domácího cestovního ruchu a kultury z důvodu koronavirové situace. 

Konec roku 2021 nabízí tradiční ohlédnutí za turistickou sezonou v regionech. Všichni mají možnost zhodnotit své dojmy z návštěvy jednotlivých regionů a vyjádřit svůj názor. Na turistickém portálu www.kampocesku.cz je možné v letošním X. ročníku ankety Kraj mého srdce podpořit i Středočeský kraj, a to celkem v osmi kategoriích výletů: KAM na letní dovolenou /pěší a cyklo, KAM na zimní dovolenou, KAM na výlety s dětmi, KAM na koně / koňské stezky, KAM do lázní / Wellness, KAM za zážitkem / adrenalinem, KAM na památky, KAM za folklorem / tradicemi. 

Hlasování probíhá od 1. prosince 2021 do 28. února 2022. Bude zajímavé sledovat, do jaké míry výsledky letošního ročníku ovlivní dopady opatření, která prověřila potenciál domácího cestovního ruchu a kultury. Pořadatelem ankety je tradičně redakce KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA EXPO Praha, pod záštitou Asociace krajů České republiky. 

Výsledky X. ročníku ankety Kraj mého srdce budou uveřejněny v březnovém vydání magazínu KAM po Česku 2022 a na portálu www.kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci 30. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD dne 18. března 2022. Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni. Křišťálové globy – ceny pro krajské vítěze v jednotlivých kategoriích, vyrobili skláři ve středočeské sklárně RÜCKL CRYSTAL a.s. Nižbor. 

Magazín KAM po Česku je užitečným pomocníkem, přinášejícím tipy na výlety pro každého cestovatele a výletníka, který rád objevuje krásy naší vlasti. „Na přípravě tipů na zajímavá místa k návštěvě ve středních Čechách se podílí i Středočeská kancelář cestovního ruchu. Věříme, že přinášíme užitečné tipy. Kladné ohlasy nás proto velmi těší,“ dodává Jakub Kulhánek, vedoucí marketingu Středočeské centrály cestovního ruchu.    
Připravila Linda Dlouhá.

www.strednicechy.cz
www.centralbohemia.cz
www.facebook.com/…trednicechy/    

#VisitCentral­Bohemia
 Archiv