Menu

Delta nastavuje novou úroveň palubních služeb u sezónních letů z Prahy do New Yorku

22. 05. 2018

Delta Air Lines [NYSE:DAL] zkvalitňuje a zavádí nové palubní služby, které letos přinesou větší komfort cestujícím na trase mezi Českem a USA. Oblíbená sezónní linka společnosti Delta mezi Prahou a New Yorkem opět zahájila provoz a v hlavní turistické sezóně od června do září bude létat denně, v květnu a říjnu pak pětkrát týdně.

 

 Ve všech třídách – Delta One, Delta Comfort+ i Main Cabin – na palubě linky Praha-New York čekají na zákazníky nové produkty a služby, jimiž společnost Delta neustále zvyšuje komfort cestování. Mezi hlavní novinky patří:

„Každý rok se těším na návrat do České republiky a letos v létě budeme nabízet více než kdy dříve – od perlivého nápoje zdarma po mobilní služby – vedle individuálně volitelné zábavy, připojení Wi-Fi a skvěle rozvrženého letového řádu,“ říká Dwight James, viceprezident společnosti Delta pro transatlantické spoje. „Rok od roku se našim zákazníkům snažíme nabízet vyšší komfort a inovace, aby si z cesty odnášeli nezapomenutelné zážitky.“
Linku bude obsluhovat stroj Boeing 767-400ER s kapacitou 245 míst, který společnost Delta nasadí ve spolupráci s partnerskými aeroliniemi Air France a KLM. V New Yorku mohou cestující přestoupit na spoje do více než 55 oblíbených destinací včetně Atlanty, Los Angeles, San Francisca, Orlanda a Tampy. Zákazníci společnosti Delta cestující mezi Českou republikou a Spojenými státy mají navíc další možnosti cestování přes Paříž CDG a Amsterdam Schiphol s využitím spojů provozovaných společnostmi Air France a KLM v rámci dohody o společném značení letů.

Letový řád sezónní přímé linky Praha – New York, JFK společnosti Delta bude následovný:

Číslo letu

Odlet

Přílet

Frekvence

DL211

Praha 13:40

New York-JFK 16:49

po, út, pá, so, ne

(denně od 30. května do 1. října)

DL411

New York-JFK 21:28

Praha 11:55 (následující den)

po, čt, pá, so, ne

(denně od 29. května do 2. října)

Zákazníci si mohou rezervovat letenky pro přímý let mezi Prahou a New Yorkem na rezervační lince společnosti Delta na čísle +420 225 439 798, na internetových stránkách delta.com nebo ve své cestovní kanceláři.

O společnosti Delta
Delta Air Lines ročně přepraví přes 180 milionů cestujících. V roce 2018 ji časopis Fortune zařadil mezi 50 nejobdivovanějších společností světa a již posedmé během osmi let byla vyhlášena nejobdivovanějšími aerolinkami na světě. Již sedm let v řadě se také umisťuje na prvním místě v každoročním průzkumu magazínu Business Travel News, čehož žádná jiná letecká společnost dosud nedosáhla. Společnosti Delta a Delta Connection provozují nejrozsáhlejší globální leteckou síť. Nabízí spojení do 321 destinací v 57 zemích šesti kontinentů. Společnost Delta sídlí v Atlantě, má celosvětově přes 80 000 zaměstnanců a na hlavních linkách provozuje flotilu více než 800 letadel. Delta je zakládajícím členem globální letecké aliance SkyTeam a účastní se největšího společného transatlantického leteckého podniku spolu s aerolinkami Air France-KLM a Alitalia. Podílí se rovněž na společném podniku se společností Virgin Atlantic. Společně se svými aliančními partnery zákazníkům nabízí přes 15 000 letů denně ze svých hlavních letišť v Amsterdamu, Atlantě, Bostonu, Detroitu, Los Angeles, Mexico City, Minneapolisu - St. Paul, New Yorku - JFK, New Yorku - LaGuardia, Londýně -Heathrow, Paříži - Charles de Gaulle, Salt Lake City, São Paulu, Seattlu, Soulu a Tokiu - Narita. Společnost Delta investovala miliardy dolarů do letištního zařízení, globálních produktů, služeb a technologií, aby svým zákazníkům nabídla lepší prožitek ve vzduchu i na zemi. Další informace naleznete v informační centrále Delta News Hub, na internetových stránkách delta.com, na sociálních sítích Twitter @DeltaNewsHub a Facebook.com/delta.
Připravila Kateřina Navarová.

www.delta.comNepřehlédněte


Z domova

Co o vás říká značka Q?

Co z ní vyčtou vaši hosté, zákazníci, klienti i konkurence? To, že jim garantujete kvalitu služeb na úrovni evropského standardu až nadstandardu a máte na to...

01. 12. 2017

číst dál


Doprava

Letiště Praha láká cestující do zajímavých destinací po Evropě

Nová marketingová kampaň Letiště Praha podpoří během celého letošního roku výjezdový cestovní ruch a celou řadu zajímavých destinací v Evropě.

29. 01. 2019

číst dál


Czech specials new