Menu

Blue Style oceněna jako nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Tuniska

18. 04. 2018

Na slavnostním galavečeru, který se odehrál 13. dubna v hotelu Four Season v Tunisku, získala cestovní kancelář Blue Style prestižní trofej Travel d’Or v kategorii »Tour operátoři do Tuniska ze zahraničí«. Generální ředitel a zakladatel cestovní kanceláře Imed Jeddai převzal cenu z rukou ministryně pro turismus Selmy Elloumi Rekiky.
„Je pro mě velkou ctí, že se nám podařilo dosáhnout tak významného ocenění. Je to pro mě důkaz, že v Tunisku odvádíme kvalitní práci a že nabízíme našim klientům to nejlepší. A není to jen naše zásluha, ale také zásluha našich partnerů zde v destinaci. Jsem rád, že si toho všimla i porota,“ prohlásil v rámci galavečera Imed Jeddai, CEO CK Blue Style. Porota se sestávala z aktérů občanské společnosti, akademických pracovníků, novinářů a odborníků z oblasti incomingového cestovního ruchu. „V Tunisku vozíme klienty do dvou oblastí a to na pevninu a na ostrov Djerba. Každá z těchto lokalit má své výhody a klienti se do nich rádi vracejí. Ostatně velmi dobré prodeje pro letošní sezonu tomu odpovídají,“ doplnila Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style. Porota ocenila cestovní kancelář především za vytrvalost, úsilí a péči, jakou Blue Style věnuje rozvoji a udržení turistického ruchu v Tunisku. Přední incomingová cestovní kancelář v Tunisku, která byla založena v roce 1997 v Praze, operovala v roce 2016 z ČR 80 % tuniského trhu. Minulý rok dopravila do destinace 36 tisíc zákazníků a v témže roce mimo jiné obdržela prezidentskou cenu 100 nejlepších českých firem v Tunisku. Pro letošní rok předpokládá dovézt do Tuniska dokonce 46 tisíc českých turistů.
Připravil Václav Nekvapil.

www.blue-style.czNepřehlédněte


Doprava

Virtuální realita na palubách Air France

Air France testuje unikátní zábavní systém s virtuální realitou. Skládá se brýlí, tzv. headsetu, díky kterému si uživatel může užít 3D a 2D filmy nebo seriály...

15. 09. 2017

číst dál


Mice Gastro Z domova

Pálavské vinobraní 2018

Tradiční festival vín, gastronomie a kultury s prestižní vinařskou soutěží a exkluzivním uměleckým programem se pořádá každoročně o druhém zářijovém víkendu.

03. 04. 2018

číst dál


Restaurace Novoměstský pivovar
Czech specials new