Menu

20. – 23. 10. zaplní veletrhy GO a REGIONTOUR pavilon G1

14. 10. 2022

hl___rgiontour_56

Na brněnské výstaviště se po roční pauze opět vrací veletrh GO a REGIONTOUR. V termínu 20. – 23. 10. se v pavilonu G1 představí zástupci regionů Česka, Slovenska či Polska, nebo také tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře, které Vám nabídnou nevšední zážitky za veletržní ceny. Součástí veletrhu bude také zajímavý doprovodný program orientovaný na udržitelný cestovní ruch nebo digitalizaci.
 

Chybět nebudou cestovatelské přednášky či soutěže o atraktivní dovolené. Zároveň s veletrhy probíhají Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a GO KAMERA - festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.
 
Letošní novinkou bude souběžné konání s veletrhem Caravaning Brno, který nabízí kompletní přehlídku obytných aut, přívěsů a příslušenství. V jednom termínu a na jednom místě najdete vše, co k cestování patří!
 
panel_konf
Připravily Veletrhy Brno.

Přihláška na konferenci České unie cestovního ruchu
Aktuální informace o přípravách veletrhů


Nepřehlédněte


Mice

Výstaviště České Budějovice bude hostit druhý ročník odborné konference věnované turistickému ruchu na jihu Čech

Dvoudenní odborná konference Travelcon je největší letošní akcí, která se cíleně věnuje rozvoji cestovního ruchu v jižních Čechách. Uskuteční se ve dnech...

09. 02. 2018

číst dál


Rozhovory

Cestovní ruch funguje v symbióze

Cestovní ruch si jednoznačně zaslouží jednotné řízení s jasnou strukturou a systémem financování, říká předseda Fóra cestovního ruchu Viliam Sivek.

24. 07. 2019

číst dál