Menu

TAP Air Portugal obnovuje lety do Lisabonu

27. 03. 2021

Tuto neděli 28. března společnost TAP Air Portugal opět vzlétá z Prahy do Lisabonu. Po návratu portugalské letecké společnosti TAP na Letiště Praha budete znovu moci počítat se zajímavou nabídkou letů do Portugalska a dále přes Atlantik. První let TP 1243 společnosti TAP z Prahy do Lisabonu odstartuje v neděli v 19:20.

tap

Linka Praha - Lisabon bude provozována společností TAP třikrát týdně (čtvrtek, sobota a neděle), což letecké společnosti umožní nabízet nejčastější a jediné spojení mezi těmito dvěma městy. Díky hubu TAP v Lisabonu mohou čeští cestující použít následně atraktivní spojení do Porta, Algarve, na souostroví Azory, na Madeiru, na Kanárské ostrovy, do Severní, Střední a Jižní Ameriky a do Afriky. Se svými letouny A330-900neo má letecká společnost TAP jednu z nejmodernějších a ekologicky šetrných dálkových flotil v Evropě.

Portugalská letecká společnost postupně obnovuje svoji činnost a na letní sezónu 2021 naplánovala mnoho letů týdně mezi Portugalskem a Brazílií, Spojenými státy, Kanadou a mexickým Cancúnem, kam bude létat třikrát týdně. S TAP je na dosah také mnoho afrických destinací, jako jsou Kapverdy, Senegal nebo Angola. Letový řád může být upravován vzhledem k aktuálním pandemickým okolnostem v jednotlivých zemích.

TAP rozšiřuje cestovní pojištění na nakažlivé nemoci, včetně COVID-19 Bezpečná přeprava zákazníků ve všech fázích cestování byla vždy prioritou portugalské letecké společnosti. Proto TAP ve spolupráci s CHUBB rozšířil krytí současného cestovního pojištění nakažlivých nemocí, včetně infekce COVID-19 jako součást svého balíčku cestovního pojištění, který zahrnuje některá zrušení letů a léčebné výdaje. Balíček je dostupný pro všechny tarify, od Discount po Top Executive. Lze jej zakoupit pro nové rezervace a již provedené rezervace v Portugalsku na www.flytap.com.

Pojistné krytí a výluky z pojistné smlouvy poskytované společností TAP ve spolupráci s pojišťovnou CHUBB European Group SE - portugalská pobočka naleznete ZDE.
Připravila Kateřina Pavlíková.

www.flytap.com

www.prg.aeroSouvisející články


Doprava

Czech Airlines Technics s novým hangárem

Společnost Czech Airlines Technics (CSAT), dceřiná společnost Letiště Praha, slavnostně zahájila další sezónu údržby a oprav letadel.

20. 11. 2018

číst dál


Doprava Z domova

Cykloturisté oslaví Václava i českou státnost na Eurovelo 13

Oslavit svatého Václava, patrona české země, všechny jeho jmenovce i Den české státnosti, netradičně v sedle jízdního kola uprostřed...

17. 09. 2019

číst dál


Archiv