Menu

Státní vyznamenání pro Vladimíra Dohnala

29. 10. 2020

Prezident České republiky Miloš Zeman vyznamenal při příležitosti výročí vzniku republiky dne 28. října 38 osobností. Mezi oceněnými je i předseda představenstva a majitel společnosti TOP HOTELS GROUP a.s. Ing. arch. Vladimír Dohnal. Prezident mu udělil Medaili Za zásluhy I. stupně – a to za zásluhy o stát v oblasti hospodářské.

Ing. Vladimír Dohnal neskrývá svou radost z ocenění: „Ocenění si velice vážím, tím spíše, že přišlo v této pro nás nelehké době. Pandemie koronaviru náš obor velmi těžce postihla a bohužel její následky budou trvat nejspíš ještě dlouho. Nejsem člověk, který sedí s rukama v klíně, a vyznamenání mne ještě více povzbuzuje k další práci a utvrzuje v přesvědčení, že má smysl bojovat a nevzdávat to.“
Ing. arch. Vladimír Dohnal

Český hoteliér a podnikatel, předseda představenstva a majitel společnosti TOP HOTELS GROUP a.s. Ze zdevastované ubytovny Košík dokázal navrhnout a vybudovat jeden z největších kongresových hotelů nejen v Česku, ale v celé Evropské unii. TOP HOTEL Praha disponuje osmi sty pokoji a více než pěti tisíci kongresovými místy. Opakovaně získal ocenění Czech Hotel Awards v kategoriích regionální kongresový hotel roku a regionální čtyřhvězdičkový hotel roku. Společnost TOP HOTELS GROUP a.s. téměř dvacetkrát uspěla v prestižní soutěži „Českých 100 nejlepších“.
Připravila Jana Rišková.

www.tophotel.czArchiv
Česká chuťovka
ahr - volba