Menu

Ryanair zahájil lety z Prahy do Pafosu a Košic

04. 08. 2020

prague_airport_ryanair_b737

Ryanair, evropský letecký dopravce číslo 1, zahájil v sobotu 1. srpna 2020 přímé lety z Prahy do Pafosu na ostrově Kypr. Nová linka do slovenských Košic byla pak spuštěna od pondělí 3. srpna 2020. Obě spojení budou cestujícím v rámci letošního letního letového řádu k dispozici dvakrát týdně.

Letecká společnost Ryanair u příležitosti zahájení provozu dvou nových linek z Letiště Václava Havla Praha spustila také výprodej jednosměrných letenek do Košic za cenu od 729 Kč a do Pafosu za cenu od 759 Kč pro lety do konce října letošního roku. Letenky lze rezervovat do středy, 5. srpna 2020, pouze na webových stránkách dopravce www.ryanair.com.

Olga Pawlonka, manažerka komunikace pro střední a východní Evropu a Balkán ze společnosti Ryanair uvedla: „Jsme rádi, že jsme mohli v rámci letošního letního letového řádu spustit z Prahy i dvě úplně nové linky, konkrétně do Pafosu a Košic. Abychom spojení do těchto dvou nových destinací oslavili, zahájili jsme výprodej letenek do Košic od 729 Kč a do Pafosu od 759 Kč pro cesty do konce října. Lety si mohou cestující rezervovat až do středy 5. srpna 2020. Letenky za tak skvělé ceny se mohou rychle vyprodat, proto by zájemci měli co nejdříve navštívit webové stránky www.ryanair.com, aby jim tato jedinečná nabídka neutekla.”
Připravila Kateřina Pavlíková.

www.ryanair.com            
www.prg.aero

 Archiv