Menu

Rezidence The Julius Prague

18. 11. 2022

Rodina Julius Meinl vstoupila do světa cestovního ruchu
a ubytovacích služeb otevřením rezidence The Julius Prague. Špičková rezidence The Julius
v srdci Prahy na Senovážném náměstí 3 představuje nový koncept krátko – až dlouhodobého rezidenčního designového bydlení, kde podtrhuje jedinečnost
a výjimečnost lokality, respekt
k tradicím a dějinám Prahy.

The Julius Prague vstoupil do světa ubytovacích služeb. Zahájil éru House of Julius Meinl.

The Julius Prague propojuje luxus a moderní design s technologiemi podněcujícími k většímu komfortu, pohodlí a spokojenosti. Hosté mají na výběr 168 apartmánů ve velmi vysokém standardu provedení a většinu vybavenou obývacím prostorem a kuchyní, oddělenou ložnicí a funkční instalací moderních technologií 21. století. Rezidence poskytuje soukromí a nezávislost a zároveň nabízí flexibilní společné prostory, jako jsou co-working prostory, zasedací místnosti a otevřené salonky. Emporium Bistro & Bar se nachází v centru budovy a nabízí dokonalé prostředí pro oběd nebo uvolněnou práci během dne.

Julius Meinl Vl., spoluzakladatel a CEO Julius Meinl Living, řekl: „Již více než 160 let je jméno Julius Meinl synonymem pro jemnost, tradici a kvalitu. Uvedení na trh rezidence The Julius představuje jedinečný okamžik, kdy se můžeme nejen ohlédnout za naším dědictvím a uctít naše základní hodnoty, ale také vytvořit novou budoucnost. Je mi velkou ctí, že se zde můžeme scházet s obchodními partnery a přáteli z celého světa. Věřím, že The Julius Prague se stane jejich pražským domovem.“

Zdeněk Kovařík, Head of Hospitality v Julius Meinl Living, k tomu dodal: „Poskytujeme pětihvězdičkový servis hotelového typu v rezidenci plné apartmánů. Pro hosta to znamená, že si kupuje apartmán s plným servisem za cenu hotelového pokoje. Proto používáme motto „accessible luxury“. Náš host má dostupnou recepci 24 h denně, každodenní housekeeping, bohatou bufetovou snídaní, denní menu, bar včetně obsluhy do pozdních večerních hodin, jednací místnosti, nadstandardně vybavený gym a parkování v centru města. I přesto že poskytujeme plný servis, naše technologie umožnují hostům mít plně bezkontaktní pobyt.“
Studio Matteo Thun & Partners navrhlo design The Julius Prague tak, aby poskytoval nový styl ubytování a nabízel moderním cestovatelům „pocit domova“. Tým oceňovaných italských architektů hostům zprostředkoval autentický lokální zážitek a pečlivě vybral barevnou paletu inspirovanou bohatým uměleckým dědictvím čerpajícím z historického území Zemí Koruny české, oslavující umělce jako Alfons Mucha nebo František Kupka.

Ať už se ubytujete na jednu noc, měsíc nebo i déle, můžete si užít svobodu apartmánového bydlení s jednoduchým přístupem, intuitivními a funkčními moderními technologiemi a flexibilním vybavením. Každá rezervace je uzpůsobena požadavkům a přáním hosta a nabízí možnosti jako je individuální adresa pro doručování zásilek a podrobný průvodce, který jim pomůže orientovat se ve městě jako místní.

V rezidenci v přízemí objektu je provozován i obchod s delikatesami House of Julius Meinl. Milovníci jídla, Pražané, hosté a turisté si v něm mohou koupit prvotřídní potraviny, nápoje a lahůdky precizně vybrané z více než stovky zemí světa, a také řadu prémiových produktů House of Julius Meinl. Kromě nabídky přímo na prodejně je také k dispozici široká škála produktů k zakoupení online.

Otevření rezidence The Julius Prague je začátkem expanze značky do dalších mezinárodně proslulých lokalit.

House of Julius Meinl
je přední skupinou prémiového zboží a služeb, která zastřešuje podnikatelské a developerské aktivity rodiny Julius Meinl. Od roku 1862 se rodina již po šest generací zaměřuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních potravin a nápojů po celé střední Evropě. Do skupiny patří také gastronomické impérium a světoznámé lahůdkářství Julius Meinl am Graben ve Vídni. The Julius, nová značka konceptu ubytovacích služeb, která byla uvedena na trh na jaře 2022 a jejíž první lokace se nachází v Praze, je nejnovějším přírůstkem do rodiny, jež si zakládá na tradici kvality a služeb.
Připravila Sanja Čengić.

www.thejulius.eu

www.houseofjuliusmeinl.comArchiv