Menu

První Vienna House R.evo se otevře v Katovicích v roce 2021

26. 02. 2020

První Vienna House R.evo se otevře v Katovicích, polském centru průmyslu a obchodu, v březnu 2021. Smlouva o pronájmu bývalého kancelářského komplexu s 203 jednotkami byla podepsána a nyní budou zahájeny renovační práce.

visualisation

Koncept Vienna House R.evo, jenž v názvu kombinuje „revoluci“ a „evoluci“, je zábavný jako hotel, flexibilní jako byt a osobní jako domov. Vienna House R.evo reaguje na výzvy měnící se společnosti. Nabízí hostům více možností z hlediska délky pobytu i typu ubytování, a to společně s chytrým uspořádáním pokojů, lobby plným života i moderní restaurací a barem. Služby a procesy hotelového produktu i celkového zážitku vycházejí po analogové i digitální stránce ze zcela nové koncepce.

R.evo je víc. Je to mikrokosmos přizpůsobený potřebám a individualitě hosta. Všechno je možné, nic není povinnost. Nabídka je flexibilní a je plně na hostovi, jak ji využije. Pokoj lze rezervovat na jednu noc nebo si zde pronajmout byt na šest týdnů. Komfortní rodinné pokoje Family & Friends jsou k dispozici až pro čtyřčlenné skupiny, ale můžete se zde ubytovat také sami. R.evo spojuje všechno pod jednu střechu. Nonstop mobilní samoobslužný přístup k mnoha nabídkám zjednodušuje každodenní život a pomáhá uspokojit různorodé potřeby. Konvenční role zaměstnanců jsou přeměňovány a modernizovány. Vienna House R.evo Katowice se v březnu 2021 stane průkopníkem tohoto konceptu.

„Společně s Pinewood Investment Management vytvoříme na polském trhu přelomový projekt. Vienna House R.evo dokonale zachycuje ducha doby a reaguje na současné i budoucí výzvy velkých měst a metropolí. Mám radost, že naše vize nyní získává v Katovicích konkrétní podobu,“ říká Rupert Simoner, generální ředitel Vienna House.

„Jsme velmi hrdí na to, že můžeme být součástí týmu, který v Polsku poprvé představí globální koncept R.evo. Po měsících práce a podrobnějším seznámení s projektem jsem pevně přesvědčen, že bude skutečně přelomový. Společně s Vienna House budeme měnit vzhled hotelů, abychom vyhověli požadavkům a životnímu stylu nových generací a poskytli jim prostor, kde mohou spát, pracovat a setkávat se, a přitom se cítit jako doma,“ říká Rafał Mirowski, generální ředitel společnosti Pinewood Investment Management.

Srdcem Vienna House R.evo Katowice je lobby s recepcí, barem a lounge - to bude centrem všeho dění. V pohodlných zákoutích s posezením lze posnídat nebo si popovídat s přáteli. V případě potřeby se však mohou rychle přeměnit na dočasné pracoviště. Je také možné využít prostor Work & Play, kde je více místa, například k pohybu, a je zde také možnost pronájmu celé části pro vlastní aktivity.

Vienna House R.evo Katowice vzniká v centrální čtvrti Śródmieście. Nabídne celkem 203 jednotek včetně 145 dvoulůžkových pokojů, 5 jednolůžkových pokojů, 50 apartmánů a 3 pokojů typu Family & Friends.

Moderní pokoje
Dvoulůžkové pokoje kombinují inteligentní design a nejlepší komfort bydlení. Na výběr budou dvě varianty designu, vždy se stylovou koupelnou a sofistikovaným osvětlením, které vytváří útulnou atmosféru.

Jedinečné apartmány
Prostorné apartmány ocení zejména byznys hosté a zkušení cestovatelé. Co víc potřebujete k dobrému odpočinku než pohodlnou postel v oddělené spací části, útulné pracovní místo pro poslední e-mail dne, velkou koupelnu se sprchovým koutem a dostatek místa pro osobní věci? Inteligentní televize streamuje váš oblíbený seriál a v dobře vybavené kuchyňce či kuchyňském koutu si snadno připravíte něco dobrého na zub.

Tak trochu jiná kantýna: Canteen
Canteen ve Vienna House R.evo nabízí nový zážitek z jídla v neformálním a flexibilním prostředí. Hosté si mohou sami sestavit snídani ve stylu bentó z bohatého výběru vyvážených ingrediencí. V době oběda a večeře se v otevřené kuchyni připravují pokrmy inspirované stylem street food z celého světa. Nabídka je každý den jiná. Doplňují ji například burgery, saláty či lehké a křupavé pizzy, které se pečou v úchvatné speciální peci. Vše je možné sníst na místě nebo si to vzít s sebou. Objednávat lze osobně nebo prostřednictvím aplikace. Je na rozhodnutí hostů, co, kde a jak jim nejlépe vyhovuje. Zkušení barmané servírují nápoje a originální koktejly a barista připravuje nejrůznější kávové speciality s perfektní pěnou.
 
Nový způsob, jak žít a pracovat
Tradiční kancelář patří minulosti. Dnešní pracoviště musí vyhovovat nové generaci start-upů, kreativců, konzultantů, webových vývojářů a manažerů, kteří nepotřebují nic jiného než notebook a rychlé internetové připojení. Vienna House R.evo nabízí nejrůznější pracovní prostory. Každý si zde najde místo, jaké mu vyhovuje, a to buď v kanceláři s místem až pro čtyři osoby, v prostoru Work & Play se skutečnými psacími stoly nebo u co-workingových stolů. Relaxační část, kreativní zóny a herní koutky jsou vítaným útočištěm pro kreativní přestávky. Obchůdek s delikatesami nabízí pochoutky pro uklidnění, svačinky i nápoje pro hosty a ostatní zákazníky.
 
Další vymožeností je vlastní kinosál v suterénu, který nabízí útulná křesla až pro 30 osob a může být využit pro exkluzivní prezentace nebo zábavné filmové večery s přáteli.
 
Zjednodušte si život
Kdekoliv je to vhodné, využívá Vienna House R.evo digitální služby. Různé nabídky si mohou hosté prohlížet a objednávat přes mobilní recepci a interní messenger. Prostřednictvím mobilní aplikace lze například objednat jídlo či snadno a rychle sestavit menu v restauraci.

Samoobslužná nabídka, jako jsou doručovací boxy pro nákupy nebo dodávky potravin, prádelna, poštovní boxy, či obchod se základními potřebami, suvenýry, místními designérskými kousky a víny pomáhají usnadnit každodenní život.

Více energie do života
Prostorné fitness centrum nabízí osobní tréninky se zaměřením na cvičení s vlastní vahou. Můžete si také zaběhat ve městě po mnoha běžeckých stezkách, tipy na ně najdete v aplikaci mobilního concierge.

Vienna House R.evo Katowice se nachází v centru města v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží, mnoha památek, atrakcí a hlavních sportovních či kulturních akcí. Letiště Katovice a Krakov jsou vzdálena méně než hodinu autem i veřejnou dopravou. Parkování je k dispozici přímo ve Vienna House R.evo. Několik stání je vybaveno nabíjecí stanicí pro elektromobily.

V prosinci 2019 byla podepsána nájemní smlouva mezi Vienna House a Pinewood Investment Management, investorem a developerem. Rekonstrukce bývalé kancelářské budovy již začala. Dokončení a otevření hotelu je plánováno na březen 2021. Koncept interiérového designu R.evo zpracoval ateliér BWM Architekten. Technické výkresy převezme dobře známé polské architektonické studio, aby byla zajištěna shoda s polskými předpisy.
 
Vienna House R.evo Katowice bude první svého druhu. Další Vienna House R.evo se aktuálně staví v Mnichově. Otevření je plánováno na rok 2022.
Připravila Markéta Englová.

www.viennahouse.com

 Související články


Hotelnictví

Letiště Praha otevírá hotel AeroRooms a navyšuje kapacity svých letištních salonků

Letiště Praha otevřelo hotel AeroRooms, který nabízí celkem čtrnáct pohodlných nově rekonstruovaných pokojů přístupných z veřejné...

11. 09. 2019

číst dál


Hotelnictví

Zdeněk Kovařík ředitelem hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre

Od 1. prosince 2017 se ujal vedení hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre Ing. Zdeněk Kovařík.

29. 12. 2017

číst dál


PF 2021 CzechSpecials