Menu

Osmý ročník celostátní konference cestovního ruchu Travelcon už má téma

14. 12. 2023

Další ročník největší české odborné konference cestovního ruchu Travelcon v režii Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR), která slibuje nabitý program a účast klíčových hráčů v turismu, se uskuteční ve dnech
18. a 19. dubna 2024.

Travelcon 2024 s hlavním tématem "Na čem nám ujíždějí sousedé" představí nové pohledy na cestovní ruch, inspirované praktikami a úspěchy našich sousedů: Polska, Německa, Rakouska
a Slovenska. 
Konference Travelcon je unikátní platformou pro sdílení znalostí v oblasti cestovního ruchu. Diskuse a zkušenosti ze sousedních zemí poskytnou inspiraci k inovacím a zlepšením v cestovním ruchu,” uvedl ředitel JCCR Petr Soukup.

Účast na konferenci již byla přislíbena prvními klíčovými hráči v oblasti turismu. Tato část programu bude poskytovat pohled na perly českého cestovního ruchu, od zajímavých lokalit až po inovativní projekty a digitální platformy, jako jsou:
·    Seznam.cz: Lídr v oblasti digitálních služeb a informací pro cestovatele
·    Booking.com: Globální rezervační platforma s širokou nabídkou ubytování
·    Toulavá kamera: Inspirativní mediální projekt představující krásy Česka

Další důležitá témata konference budou spojena s investicemi do cestovního ruchu v Česku. V rámci této diskuse bude prezentována studie potenciálu cestovního ruchu v Jihočeském kraji, která odhalí příležitosti pro rozvoj turismu v této oblasti. Navíc se konference zaměří na představení nových projektů, které se Jihočeský kraj chystá zainvestovat.

Do konce roku nabízíme poslední příležitost zakoupit vstupenky na tuto událost za nejvýhodnější cenu přes odkaz www.travelcon.cz/vstupenky,” dodává koordinátorka konference Marie Chadimová.

Pro aktuální informace a updaty o konferenci sledujte facebookovou událost https://fb.me/e/32o6qdMso.
Připravila Jana Píchová.

www.travelcon.cz
www.jccr.cz
www.jiznicechy.czArchiv
for kids