Menu

Online diskusní setkání „Dopady pandemie na cestovní ruch v regionech“

05. 02. 2021

Vysoká škola polytechnická Jihlava Katedra cestovního ruchu pořádá 3. března 2021 první odborné online diskusní setkání k aktuálním problémům cestovního ruchu „NA SLOVÍČKO…“ na téma Dopady pandemie na cestovní ruch v regionech. 

Cílem online diskusního setkání
je vytvořit platformu pro diskusi nad aktuálními problémy v cestovním ruchu. Diskutovat nad současným vývojem v oblasti cestovního ruchu, nastínit možnosti řešení, poukázat na rizika apod. Setkání vytváří podmínky pro diskusi a sdílení názorů odborníků z praxe a akademické sféry. Pozvání k diskusi přijali ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu Ing. Jaromír Polášek, ředitel společnosti destinačního managementu Vysočina Tourism Ing. Tomáš Čihák, předsedkyně Svazu venkovské turistiky a agroturistiky Ing. Zdenka Nosková a Soňa Machová z analytického webového portálu tourdata.cz marketingového výzkumu Institutu turizmu České centrály cestovního ruchu – CzechTourism.

Pozvánka ZDE.
prednasejici

Garantem
prvního odborného online diskusní setkání k aktuálním problémům cestovního ruchu „NA SLOVÍČKO…“ na téma Dopady pandemie na cestovní ruch v regionech je prof. PhDr. Petr Chalupa, CSc., moderátorkami RNDr. Mgr. Stanislava Pachrová, Ph.D. a Ing. Ivica Linderová, PhD.

Program diskuse
09:30 – 09:45 Přivítání a otevření diskuse
09:45 – 11:15 Diskuse s pozvanými odborníky
11:15 – 11:30 Závěry a ukončení diskuse

Přihlášení

Diskuse bude probíhat prostřednictvím platformy Zoom. Link pro přihlášení bude registrovaným účastníkům zaslán několik dní před konáním akce.

Pro nezávazné přihlášení k diskusi, vyplňte registrační formulář ZDE.
Připravila Ivica Linderová.

https://kcr.vspj.cz
www.studiaturistica.cz
www.jccr.cz
www.svazvta.cz
www.vysocinatourism.cz
https://tourdata.cz
www.czechtourism.cz
www.vspj.czNepřehlédněte


Mice

Výstaviště České Budějovice bude hostit druhý ročník odborné konference věnované turistickému ruchu na jihu Čech

Dvoudenní odborná konference Travelcon je největší letošní akcí, která se cíleně věnuje rozvoji cestovního ruchu v jižních Čechách. Uskuteční se ve dnech...

09. 02. 2018

číst dál


Mice

Německo dobývá první příčku v průzkumu nejlepší národní značky

Německo znovu dobývá první příčku v průzkumu nejlepší národní značky, zatímco USA se propadají na šesté místo.

11. 01. 2018

číst dál


Czt
Side VSH