Menu

Mauritius, emirát Ajman, Jižní Amerika

07. 04. 2018

Vážení klienti, obchodní přátelé, dovolte nám, abychom se s Vámi podělili o několik jarních novinek letošního roku. Jedna z nejvíce prodávaných destinací loňského roku – ostrov Mauritius aktuálně nabízí ve vytipovaných resortech speciální nabídky pro blížící se „nízkou sezónu“. Resorty MARITIM CRYSTAL BEACH a MARITIM RESORT &SPA, nabízí svým  návštěvníkům v období od května do srpna 2018 výrazné slevy na ubytování s ALL inclusive + první dítě do 12 let ZDARMA Rezervace přijímáme jen do 30. 4. 2018. Můžete si tak užít léto v exotice již od 16 tisíc Kč /osoba. Naopak řetězec VERANDA na Mauriciu nabízí všem svým klientům zdarma jednodenní plavbu na katamaránu ke každé nové rezervaci. Pevně věříme, že pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi, může být naše nabídka tou správnou inspirací.
Al ZORAH –nová luxusní oblast emirátu Ajman, která nabízí bělostné pláže, přírodní písečné duny a zelené mangrovové porosty, jež jsou hnízdištěm téměř 60 druhů ptáků. Al Zorah je dějištěm šampionátu v golfu a závodů na kajacích. A právě zde vyrostl nový luxusní 5* hotel Oberoi Beach Resort Al Zorah, který nabízí zvýhodněné ceny pro cestu v rozmezí 1.10. – 31.12. 2018. Rezervace přijímáme až do 30.5. 2018.
Poslední upoutávkou je ,,last minute“ nabídka z Jižní Ameriky za poutavou cenu. Argentina-tango-ledovce a vodopády, s platností nabídky jen do konce dubna 2018. Rádi Vám nabídneme i jiné programy v Jižní Americe s prodlouženou platností. Jako vždy klademe důraz na maximální nezávislost, pohodlí a cestovatelské chutě každého z Vás. Další inspirací KDY a hlavně KAM jet na Vaši vysněnou dovolenou, Vám může být web :http://www.kamkdyjet.cz/ . Přehled  našich produktů najdete na našem webu:  http://www.monoi.cz/, nebo FCB stránkách: https://www.facebook.com/monoi. Přejeme krásné jarní dny plné slunce.
MONOI, spol. s r.o., Národni 28, 110 00 Praha 1, tel.: +420 221 105 274, email: promotion@monoi.cz

www.monoi.czNepřehlédněte


Mice

Výstaviště České Budějovice bude hostit druhý ročník odborné konference věnované turistickému ruchu na jihu Čech

Dvoudenní odborná konference Travelcon je největší letošní akcí, která se cíleně věnuje rozvoji cestovního ruchu v jižních Čechách. Uskuteční se ve dnech...

09. 02. 2018

číst dál


Ze světa

Za zimními sporty do sousedního v Polska

Propadnete dobrodružnému skialpinismu i zábavné jízdě na saních.

09. 01. 2018

číst dál


Restaurace Novoměstský pivovar
Czech specials new
travelcon