Menu

INTERBEAUTY Prague 20. - 21. 4. 2018

10. 04. 2018

Dvoudenní program INTERBEAUTY Prague konaný 20. - 21. 4. 2018 na pražském Výstavišti v Holešovicích bude  nabitý a rozmanitý. Ten, kdo podniká v oboru, zajímá se o novinky, rád o sebe pečuje nebo mu prostě jen není lhostejné, jak vypadá, by měl určitě přijít. Zájemci budou mít příležitost podívat se na oblíbené soutěže profesionálů kadeřníků, vizážistů a nehtových designerů. Premiérově se na letošním veletrhu budou konat soutěže Barber Battle a Souboj nevěst. Účast na veletrhu INTERBEAUTY Prague přislíbily finalistky České Miss společně s Andreou Bezděkovou, která se stala tváří jarního veletrhu. Návštěvníci budou mít příležitost nechat se například nalíčit, vyzkoušet zkrášlující procedury a bude připraven bezplatný program preventivní zdravotní péče pod týmem dermatologů z FNKV, zaštítěným samotným Prof. MUDr. Petrem Arenbergerem, Dr.SC.,MBA.
ib_banner_1004x278px_beauty

„Vystavovatelé přichystali celou škálu zkrašlovacích procedur. Ženy si mohou vyzkoušet například prodlužování řas či vlasů, omlazování pleti mnoha různými metodami, profesionální líčení, dale se seznámí s nejnovějšími druhy manikúry, pedikúry a moderní depilací. Návštěvníci se mohou těšit také na relaxační a uvolňující masáže a další vychytané procedury. Prostě Vás zde budeme hýčkat na duši i po těle,“ říká Janica Ciglianová, manažerka veletrhu Interbeauty Prague.
Návštěvníci se mohou těšit na přední české, německé, francouzské, korejské, italské či srbské značky. Představí se široké zastoupení kosmetických firem včetně nabídky kosmetických přístrojů. Prezentovat se budou například RYOR, Havlíkova přírodní apotéka, eMeS care, Kosmetika H&B nebo Alassala Beauty. Populární prodlužování řas zase předvedou Glamour lashes, BLINK LASHES, BABEWINGS - magnetické řasy. V oblasti nehtové modeláže se představí Platinum, Luxio style, alessandro, E.Mi International, gelish, NL nails professional, BrillBird Czech, Indigo a jiné. Z dekorativní kosmetiky se mohou setkat se zástupci značek NYX od L´Oréal, Sleek, StageLine či MARY KAY. Kosmetika se zkrátka vrací v plné síle na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE. Na veletrhu INTERBEAUTY Prague se představí premiérově řecká kosmetická značka Juliette Armand, která se stala oficiálním partnerem České Miss. Juliette Armand se snaží uspokojit potřeby jak náročných zákazníků, tak i těch nejnáročnějších kosmetických odborníků za pomoci vysoce účinných receptur a ucelených postupů. Během prvních pár let své existence dosáhla vedoucího postavení mezi značkami používanými na klinikách estetické péče a lékařské dermatologie. Značka Juliette Armand je v současné době tvořena třemi produktovými řadami, které obsahují 223 produktů a 43 ošetření zaměřující se na komplexní péči o pleť a pokožku. Veletrh nezapomíná samozřejmě ani na pány. Těm bude nabídnuta  široká škála péče pro muže, pánská kosmetika či vybavení pro barber salony. Důkazem je například prezentace pánského salónu BARBER MIND či BARBERCO, jehož služby mohou pánové na místě vyzkoušet. Hnutí za upravené, elegantní české gentlemeny je konečně tady! Kromě prezentace jednotlivých salónů a značek je v Holešovicích tradičně připraven doprovodný program. Návštěvníci veletrhu se mají  co těšit.
V rámci jarního veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE proběhne v sobotu 21. dubna 2018 historicky 1. ročník v České republice Barber Battle CZ/SK. Jedná se o mezinárodní soutěž mezi holiči a to hned v 6 kategoriích. Další ze soutěží nese název MAKECUP 2018 - semifinále, která proběhne v sobotu 21. dubna. Zúčastnit se mohou profesionálové i houževnatí nadšenci, kteří již něco dovedou. Na výherce čekají pracovní zakázky z oblasti beauty a fashion a také ceny v hodnotě 50 000kč. To vše pod hlavičkou Make-Up Institute Prague. Pro účastníky jsou připravena 3 kola, která vyberou jen ty nejlepší, kteří postoupí do finále, které se bude konat v rámci podzimního veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2018.  Další makeup soutěží, která bude probíhat po oba dva dny, je 9. mezinárodní mistrovství České republiky v Make-upu 2018, které se  nese velmi zajímavé téma  "Miami Beach – čas na párty". Vítěz pak bude reprezentovat Českou republiku na mistrovství International Master´s Award Make-up v Mnichově. Soutěžit budou i umělci v segmentu zdobení nehtů. Na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE se uskuteční  v sobotu 21. dubna soutěž Czech Nail Cup 2018. „Letní mámení“ je podtitulem pro nevšední výtvory nehtových designérů, kteří se rozhodnou utkat například v kategorii Nail Art. Nechte se inspirovat skvosty ležícími na hranici výtvarného umění a užitkového designu. Po oba dva výstavní dny proběhne v rámci veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE již 15. ročník soutěže BodyArt Czech 2018 v malování na tělo. Tato, již tradiční, soutěž přináší opět možnost prezentovat se svojí tvorbou před širokou veřejností a užít si den ve společnosti ostatních malířů. Pohárová soutěž profesionálních lash stylistek LASH DESIGN 2018 proběhne ve dvou kategoriích: VOLUME LASHES a FANTASY LASHES. Obě kategorie jsou zaměřené především na precizní, čistou aplikaci, v kategorii FANTASY LASHES. Hodnocena bude především kreativita, originalita, zpracování a schopnost vystihnout zvolené téma.  
Pro návštěvnice bude  připraven jejich oblíbený make-up point – místo, kde je vizážisté bezplatně nalíčí, a kde s nimi také proberou jejich zamýšlené  změny vizáže. A protože organizátoři veletrhu dobře vědí, že krása a zdraví jsou dvě spojité nádoby, které bez sebe nemohou fungovat, rozhodli se připravit pro širokou veřejnost bezplatný program preventivní zdravotní péče. Ve stanu proti melanomu se mohou nechat  týmem dermatologů z FNKV, zaštítěným samotným Prof. MUDr. Petrem Arenbergerem, Dr.SC.,MBA, vyšetřit mateřská znaménka  nebo diagnostikovat stav svých vlasů a vlasové pokožky během ukázky trichologického vyšetření.
Prague Bridal Show představuje unikátní prodejní výstavu, která je zaměřená na módní styly, a to zvláště na společenskou a svatební módu. Jedná se již  o 3. ročník exkluzivní svatební show, která proběhne za mediální podpory časopisu Tvoje svatba poprvé spolu s veletrhem INTERBEAUTY PRAGUE. Po oba dva dny je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program plný proměn, prezentací a módních přehlídek svatebních i společenských šatů, obleků, spodního prádla a dalších nezbytných doplňků každé moderní nevěsty. Vyvrcholením je sobotní galavečer, na kterém proběhne finále soutěže Souboj nevěst 7. Zde se vám exkluzivně představí 10 finalistek ve svých budoárových pokojících v originálních námětech stylů svateb. Přijďte zažít tu pravou svatební atmosféru! Plné vstupné: 150 Kč, zlevněné vstupné: 100 Kč, zdarma děti do 10 let včetně, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu.
Připravila Kateřina Goroškov.

www.interbeautyprague.czArchiv
Česká chuťovka