Menu

Horizont Cup 2017

23. 09. 2017

32Patnáctý ročník oblíbeného golfového turnaje pořádaného hotelem Horizont, Pec pod Sněžkou, proběhl 16. září 2017. Účastníky příjemně překvapilo, že volba letos padla na Queen’s Park Myštěves. Toto golfové hřiště disponuje osmnácti zajímavými jamkami, které snad mohou ze začátku trochu zaskočit délkou a linksovým charakterem. Rozloha hřiště a atraktivní obtížnost se ale pro mnohé staly příjemným obohacením turnaje. Protože fairwaye Queen’s Parku jsou široké, měli i méně zkušení hráči šanci na dlouhých jamkách zaskórovat. A jak už to na golfových turnajích hotelu Horizont bývá, i letos se hrálo v pohodové atmosféře.

 

 

Vítězi jednotlivých kategorií se stali:

HCP 33,1 – 54 Karel Bláha
HCP 18,1 – 33 Lucie Tkadlecová    
HCP 0 – 18     Renáta Skořepová
Hra na rány     Petr Ditrich

4Organizátoři z hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou jako obvykle připravili i celodenní program pro ty, kdo nesoutěžili. Jeho hlavní částí byla golfová akademie a následná patovací soutěž pod vedením profesionálních trenérů. Po celý den lákala účastníky akce také ochutnávka vín a čerstvého burčáku, které dodal partner turnaje Chateau Valtice – Vinné sklepy Valtice. Nechyběla živá hudba, populární trouble shot, slosování skórkaret a mnohé další. Bohaté občerstvení od snídaně až do podvečerního rautu zajistil tým kuchařů a číšníků hotelu Horizont v čele s šéfkuchařem Jiřím Švestkou a F&B manažerkou Evelínou Breuerovou.

Výtěžek z trouble shotu ve výši 13 100 Kč organizátoři již tradičně věnovali Základní škole a mateřské školce v Peci pod Sněžkou.

Ředitel hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou Ing. Karel Rada turnaj vpodvečer zhodnotil: „Letošní jubilejní ročník Horizont Cupu se opravdu povedl. Naši hosté odjíždějí spokojení. Rádi se sem do Myštěvsi za rok vrátíme.“Archiv