Menu

Den otevřených dveří v Kongresovém centru Praha

21. 01. 2018

8. ledna 2018 přivítalo Kongresové centrum Praha své obchodní partnery v rámci Dne otevřených dveří. Pozvání přijalo víc než dvě stě obchodních partnerů, kteří měli tu možnost nahlédnout do zákulisí Kongresového centra Praha při komentovaných prohlídkách, užít si živou hudbu i občerstvení. Den otevřených dveří započal 15. hodinou a trval do 18. hodiny.
Cílem bylo ukázat, že Kongresové centrum Praha jde s dobou, je moderní a může poskytnout prvotřídní zázemí kongresům, koncertům, výstavám a jiným druhům akcí. Kongresové centrum Praha představilo například nově zrekonstruované prostory, novinky týkající se AV techniky, možnosti sálů, či vylepšenou IT infrastrukturu zahrnující mimo jiné novou Wi-Fi síť se 180 přístupovými body společnosti Cisco, kterou lze navíc konfigurovat dle požadavku klienta. Orientaci a pohyb po budově usnadňoval nový digitální navigační systém, který byl instalován na konci roku 2017. Zahrnuje indoor i outdoor LED obrazovky, které lze také individuálně přizpůsobit. Obchodní partneři měli také jedinečnou možnost poznat novinku ve způsobu prezentace tzv. videomapping v prostorách restaurace ZOOM. Jedná se o velmi efektní a dechberoucí videoprodukci, která byla přímo mířená na prostřený stůl a talíře. Hlavní program byl připraven v podobě poutavých prohlídek prostor, které probíhaly každým 15 minut. Zaměstnanci obchodního úseku provázeli zájemce o prohlídku po těch nejzajímavějších místech, kterými KCP disponuje. Možné byly i prohlídky technického zázemí, kde v roce 2017 probíhala rekonstrukce a gastro zázemí, které v tuto chvíli provozuje náš partner Zátiší catering. V rámci tohoto dne bylo také připraveno občerstvení od Zátiší catering a živá hudba v podání kapely Electroshock, která hraje vlastní aranže populární hudby. Nechyběla ani tradiční tombola – z vizitek návštěvníků vhozených do slosovací koule byli před skončením akce vylosováni tři výherci. Losovali se zajímavé ceny v podobě vstupenek na taneční vystoupení STOMP a vouchery na večeři v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre a v restauraci sítě Zátiší Group. Soudě podle reakcí účastníků, se akce povedla a Kongresové centrum Praha tak děkuje za jejich návštěvu, zájem a všechny dotazy a podněty, o které se podělili.
Připravila Petra Hnátková.

www.praguecc.czSouvisející články


Mice

Německo dobývá první příčku v průzkumu nejlepší národní značky

Německo znovu dobývá první příčku v průzkumu nejlepší národní značky, zatímco USA se propadají na šesté místo.

11. 01. 2018

číst dál


Mice

Kongresové centrum Praha získalo ocenění Czech Business Superbrands 2018

Kongresové centrum Praha se od března 2018 pyšní oceněním Czech Business Superbrands 2018, které se uděluje podle atributů jako jsou...

09. 04. 2018

číst dál


Nepřehlédněte


Doprava

Ryanair otevře linku Praha – Ammán

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila, že od konce října 2018 spustí pravidelnou linku do Ammánu, hlavního města Jordánska.

05. 02. 2018

číst dál


Gastro

Nejlepší plzeňská restaurace je v Obecním domě

FRENCH - REST, provozovatel Francouzské restaurace a Plzeňské restaurace, Amerického baru a Café epopej v Obecním domě v Praze, nabízí špičkové cateringové služby.

08. 08. 2017

číst dál


travelcon
Restaurace Novoměstský pivovar
Czech specials new