Menu

Zámecký restaurant Sequoia

26. 03. 2019

Restaurant Sequoia, který je součástí oblíbeného resortu Zámek Ratměřice, si již za svou krátkou existenci vydobyl v gastronomickém světě skvělé renomé. Elegantní interiéry, posezení na terase s jezírkem, s výhledem do zámeckého parku. Příjemná, profesionální obsluha, a to vše korunováno výtečnou gastronomií. Tyto atributy restaurant poskytoval od samého počátku, a proto si brzy získal oblibu nejen hotelových hostů, ale stal se i oblíbeným cílem návštěvníků, kteří na Zámek Ratměřice zavítali především s cílem uspokojit své chuťové buňky.

barak_noc

Vše se neustále vyvíjí, ani v gastronomické kvalitě restaurantu není možné ustrnout, proto nyní působí v týmu restaurantu Sequoia na postu šéfkuchaře nová posila – kreativní vizionář Pavol Pavlík. Svou bohatou kariéru rozvíjel ve špičkových restauracích a hotelech na Slovensku a následně také v nejlepších pražských provozech.
Říká: „Chceme tady vytvořit místo, které nebude jenom o špičkové kuchyni a perfektním servisu, spolu s ostatními službami hotelu. To bereme jako samozřejmost. Jde nám navíc o určitou přidanou hodnotu ztrácející se lidskosti dnešního světa a naší společnosti. Přeji si tady do budoucna vidět v první řadě vnitřně spokojené přátele, hosty, kteří přijeli primárně za upřímností, vzájemnou úctou, pokorou a vnitřním klidem… Až pak i kvůli parádnímu jídlu a všemu ostatnímu.“
Koncept kuchyně restaurantu Sequoia bude i nadále zaměřen především na regionální, lokální a tradiční československá jídla a recepty přetransformované do moderního designu v kreativním provedení a se současným přístupem moderních světových restaurací. Velký důraz je kladen na vysokou kvalitu surovin, jejich původ a způsob vzniku. Proto také řadu surovin poskytují ověření lokální dodavatelé. V plánu je soběstačnost v sezónních surovinách ze zámecké zahrady a sadu.
S novým šéfkuchařem nyní přichází nový přístup a nová filozofie celého konceptu restaurace. Cílem je držet co nejvyšší kvalitu nabídky, uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a dále rozšiřovat řady spokojených hostů restaurantu Sequoia.
Připravil Jaroslav Astr.


www.zamek-ratmerice.czNepřehlédněte


Mice Rozhovory

Prezentace Spojených arabských emirátů v Karlových Varech

Cílem nebylo představit Spojené arabské emiráty jenom turistům, ale také hlavně obyvatelům Karlových Varů, říká primátorka primátorka Karlových Varů Andrea...

28. 08. 2019

číst dál


Doprava

Travel Service získal první Boeing 737 MAX

Letecká společnost Travel Service zařadila do své flotily první Boeing 737 MAX 8 a patří mezi první letecké společnosti na světě, které 737 MAX získaly.

02. 02. 2018

číst dál