Menu

World Winner Promotion 2018 Czech Republic

22. 02. 2018

Nezvyklá zima a výborná kuchyně, takové jsou dojmy Miss Princess of the World 2017 Dajany Laketic z návštěvy Česka. Vítězka posledního světového finále přiletěla z domovské Malty 14. února.
O den později zdobila slavnostní zahájení mezinárodního veletrhu Holiday World. Stihla i natáčení medailonku u pražských pamětihodností a oslavy Čínského Nového roku v Obecním domě. V pátek odjela na návštěvu západočeských lázní.
Prezident soutěže Ing. Viktor Krča představil světovou vítězku Miss Princess of the World zahraničním velvyslancům, domácím politikům, zástupcům krajů, médií a partnerů. “Těší mě jejich okamžitá reakce a kladná zpětná vazba. Dajana je Miss se vším všudy. Milá, inteligentní, půvabná, přátelská, lidská a dobrosrdečná," řekl Viktor Krča. Tlumočení se zhostil moderátor soutěže Miss Princess of the World Alexandr Komarnický, který krom češtiny a angličtiny vládne němčinou, ruštinou a maďarštinou.
V Mariánských Lázních byla světová vítězka přijata starostou Ing. Petrem Třešňákem, který ji seznámil s historií i současným děním ve městě. Po společném obědě a prohlídce města pokračovala do Karlových Varů. Ty ji nadchly atmosférou, horkými vřídly i „13. pramenem“, který okusila v muzeu Jana Bechera. Na závěr návštěvy Karlových Varů vyjádřila touhu vrátit se sem na dovolenou.
"Můj program byl velmi pestrý a nesmírně náročný. Užila jsem si každou minutu v Česku. Byla to moje první návštěva vaší země", srhnula Dajana. Nebýt zimy, na kterou není zvyklá, vyrazila by do lesa - ideálně na houby. Ty jí totiž vkomponované do místních gastronomických specialit učarovaly. Během příští návštěvy, kterou plánuje na květen, tak už ví, co si z české kuchyně objedná.
Připravila Michaela Řešutová.

www.missprincessworld.comSouvisející články


Doprava Z domova

Vltavský audit: Návratnost pěti miliard nutných investic je pět let

Návratnost zhruba pěti miliard korun, potřebných na dokončení stavebních akcí ke splavnění Vltavy po celém jejím toku, je pět let.

25. 05. 2019

číst dál


Mice Z domova

Výstava exotických orchidejí v Botanické zahradě Praha

Za účasti velvyslanců Filipín, Indonésie, Malajsie, Thajska a Vietnamu proběhlo 1. března 2018 slavnostní zahájení očekávané výstavy...

17. 03. 2018

číst dál


Nepřehlédněte


Rozhovory

Cestovní ruch funguje v symbióze

Cestovní ruch si jednoznačně zaslouží jednotné řízení s jasnou strukturou a systémem financování, říká předseda Fóra cestovního ruchu Viliam Sivek.

24. 07. 2019

číst dál


Z domova

Příjmy Česka z cestovního ruchu jsou větší, než z telekomunikačních služeb

Příjmy z příjezdového cestovního ruchu dosáhly v prvním pololetí 82 miliard korun a meziročně tak vzrostly o 2,8 procenta.

17. 09. 2019

číst dál


Czech specials new