Menu

Setkání s Václavem Vydrou na Královském dvoře v Malčanech

03. 04. 2019

dloiu

Srdečně zveme na 5. ročník Koblihobraní v Malčanech. Nezapomeňte na koblihy či něco na zub pro přátele a pohádkový oblek. Budeme mít sebou všechny Turistické vizitky - Fotonálepky osobností a minutových pohádek od B. Stlukové a J. Kerlese atd. Těšíme se na setkání v Malčanech tuto neděli 7. 4. 2019 v cca 10.30 - začínáme v 11.00.

Před rokem v neděli 8. 4. 2018 se na Královském dvoře v Malčanech uskutečnilo významné setkání České pohádkové akademie. Jeho Veličenstvo Václav V., Vydra zvaný se setkal s Jeho milostí vévodou Valdštejnem. Byla uzavřena dohoda o spolupráci při akcích pro děti a rodiny s dětmi. Panovníkům a přítomným byl představen unikátní projekt „Šumava a jižní Čechy pohádkové“ s Turistickým deníkem, logovtipy Jaroslava Kerlese a pohádkami Báry Stlukové. Na závěr byly vyhodnoceny nejlepší koblihy s poděkování za milé přijetí a pozváním na 16. Pohádkový den 20. 4. 2018 do Vimperka.
Připravil Marcel Goetz, foto Lenka Goetzová.

www.pohadkovekralovstvi.cz 

    

 Nepřehlédněte


Doprava

Letiště Praha láká cestující do zajímavých destinací po Evropě

Nová marketingová kampaň Letiště Praha podpoří během celého letošního roku výjezdový cestovní ruch a celou řadu zajímavých destinací v Evropě.

29. 01. 2019

číst dál


Z domova

Pohádková alej Lužánky

Cesta v Lužánkách je důležitým komunikačním koridorem spojujícím Bystřici nad Perštejnem sportovním areálem a Centrem Eden. Pro její zatraktivnění byla...

02. 02. 2018

číst dál


Dallmayr
PF 2021 CzechSpecials